Jak to działa
Przejdź do gry Zmierzch bogów
Zmierzch bogów
5.0 1 1454 0
17.12.2017

Gra która gra bez nas.

Mógł bym zacząć tą recenzję od wielkiego opisu fabuły, mechaniki gry jej rozbudowania gdyby nie jeden fakt. Ta gra sama się przechodzi, nie można w niej w żaden sposób przegrać. Wystarczy mieć wystarczająco długo otwarte okno przeglądarki i ewentualnie raz na jakiś czas kliknąć myszką, akceptując informację o ukończeniu misji, nawiasem mówiąc w początkowych etapach gry możemy nawet nie zdawać sobie sprawy z faktu, że wykonujemy jakąś misję. Co prowadzi do sytuacji, że nie zwracamy uwagi na fabułę, anni inne elementy w tej grze. Ma się wrażenie że autor chciał za bardzo ułatwić grę graczom. Dodatkowo kolejnym minusem tej produkcji jest fakt, że autorzy nie postarali się nawet o żadną licencje, dzięki której mogli by przyciągnąć choć na krótką chwilę jakąś daną grupę osób będących fanami czegoś.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Dobra czas skończyć znęcać się nad tym typem produkcji i przejść do sensownego opisu tej produkcji. W Tej grze mamy do dyspozycji trzy klasy postaci wojownika, maga i łuczniczkę. O ile wybór postaci nie ma żadnego wpływu na rozgrywkę w kontekście mechaniki i fabuły to ma dosyć spory wpływ na animacje jakie widzimy. I tak wojownik macha mieczem, mag rzuca zaklęcia a łuczniczka, tu zaskoczę wszystkich, strzela z łuku. Dodatkowo w grze występują wierzchowce które również mamy możliwość rozwijać. Choć ich wpływ na rozgrywkę jest znikomy, jeśli nie żaden. Dla ambitniejszych graczy (każdego który oczekuje czegokolwiek od gry, jest również opcja wyłączenia automatycznego przechodzenia gry). Jednak znalezienie tego przycisku może być trudne na początku (zdjęcie poniżej). Zmiana tego ustawienia wpływa na rozgrywkę i powoduje że gra jest grywalna.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Osobiście jednak nigdy nie miałem ochoty sprawdzać fabuły i skali trudności tej gry bez pomocy automatu. Głównym powodem takiego stanu rzeczy był fakt że gra do tego typu rozgrywki najwyraźniej nie została zaprojektowana. Dodatkowo zawsze będę w gorszej sytuacji niż gracze korzystający z pomocy automatu. Reasumując, być może to moje uprzedzenia, być może to ja mam zawyżone oczekiwania względem gier ale granie w tego typu produkcje uważam za stratę czasu i nie polecam nikomu. Uważam, że każdy z dużą dozą prawdopodobieństwa znajdzie dla siebie coś ciekawszego. Ale jak zaznaczyłem kilka zdań wcześniej to być może ze mną jest coś nie tak. Odnośnie pojawiania się tego typu gier na stronie bananki.pl, to polecam każdemu użytkownikowi rejestracje i wykonywanie zadań z tego typu gier. Ponieważ są to bardzo łatwe bananki.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez pet2004

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Doggi-Game - Jak zarobić $dgl?

Poradnik yeonrie
2

Star Stable Star strable - ogólne informacje

Tutorial Golden1772
3

Roblox Co to jest gra Roblox? Informacje, ciekawostki oraz wiele innych :)

Recenzja Kapitan c
4

Recenzja Tom clancy's rainbow six siege

Recenzja Trykpiarz
5

League of Legends Zyra - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
6

Team Fortress 2 TF2 to gra L2P Valve'a

Recenzja _SkyLone
7

Retro Sektor V. Recenzja Mafia

Recenzja Tybero
8

Titan Quest Anninversary Edition

Recenzja Gremlininio
9

CSGO Prime (B2P) Cs:go - najlepszą grą FPS

Recenzja Bananek2012
10

Metin2 Największy zżeracz czasu

Recenzja Tybero
Chat