Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 1693 0
12.10.2017

Malzahar przyjemny splitpush na midzie

Witam
Szukasz łatwego midlanera, który w łatwy jak i szybki sposób pushuje linie i jest w stanie zatrzymać przeciwnego strzelca lub midlanera? Dobrze będzie ci się grało Malzaharem! Malzahar na niskich dywizjach sieje postrach jak i spustoszenie przez to jak szybko pushuje. Jest w stanie sfocusować przeciwnika, który powoduję problem i go zniszczyć. Problemem Malzahara jest tylko jeden przedmiot jakim jest Qss czyli rtęciowa szarfa. Przedmiot ten jest w stanie anulować jego ult co niestety powoduję problem, ale nie każdy o tym wie i to buduję ;). Tak więc staramy się nie feedować tylko farmić, budując jak najszybciej przedmioty dzięki czemu w późniejszej fazie gry wyłapujemy przeciwnego strzelca, maga lub też zabójcę i zabijamy go pozbawiając przeciwną drużynę jednego, cennego zawodnika czyniąc walkę 4vs5.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jeśli chodzi o build zaczynając od butów standardowo sorcery jeśli potrzebujemy zwiększyć nasze obrażenia, ale uwaga czasami grając na zabójcę takiego jak zed, talon będziemy musieli kupić ninja tabi aby nie ginąć często jeśli mamy z nimi problemy. Rylai Crystal Scepter świetny przedmiot, ponieważ daję nam trochę zdrowia, obrażeń jak i fajny slow dzięki czemu łatwiej nam będzie trafić nasze q. Morellonomicon daję nam świetną regenerację many co nie jest aż tak potrzebne malzaharowi, ale ten przedmiot sprawdzą się na każdym magu, więc jest jak najbardziej ok. Gdy gramy na zabójcę poza tabi ninja warto pomyśleć nad zhonyą, aby mieć trochę pancerza jak i chwilową niewrażliwość co pomoże przeżyć przykładowo ultimate zeda. Void Staff składamy gdy przeciwnik kupuję odporność na magie. Liandry jest ok bo nasze czary podpalają dodatkowo przeciwników więc jest to dobry wybór.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Malzahar tak jak wspomniałem na początku nie jest trudnym bohaterem. Polega głownie na e dzięki, któremu pushujemy falę minionów bardzo szybko a gdy ten czar wejdzie na przeciwnika , stopniowo będzie mu zadawał fajne obrażenia co w połączeniu z maską daję naprawdę duże obrażenia. Q to silence, który warto wyczekać i rzucić w odpowiednim momencie. W to kraby, które pushują i obijają przeciwnika, są najbardziej niebezpieczne gdy gramy na melle championa. R to główna umiejętność, która jest najważniejsza na malzaharze. Rzucamy nasze r w przeciwników, którzy są nafedowani czyli w strzelca, zabójcę lub maga. Trzeba uważać aby nasi sojusznicy nam nie przerwali tej umiejętności bo niestety grając przykładowo maokaiem mają taką możliwość. Należy często sprawdzać tabem, czy przeciwnicy kupili rtęciową szarfę, ponieważ przez to mogą przerwać nasze r i niestety uciec.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Ulicznybanan

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

BlockStarPlanet Kopanie dla początkujących - BlockStarPlanet

Poradnik Waziaaa
2

Paladins Recenzja Gry Paladins

Recenzja Kubsterr
3

Team Fortress 2 Medyk, czyli drugi TF'owy support!

Recenzja OSKKKKAAAARRRRR
4

The Pride of Taern Taern - plusy i minusy

Recenzja Pablito87
5

Star Stable Jak zachęcić graczy do dołączenia do klubu-ogłoszenie

Poradnik martyna1222
6

Jak oszczędzić na kupnie gier.

Poradnik Banankowiec2453
7

Elvenar Elvenar recenzja gry, w której można zdobyć bananki

Recenzja Gremlininio
8

Margonem Jak zarabiać w grze Margonem?

Poradnik Kajsuwej
9

Minecraft W świecie Minecrafta

Tutorial Fire cookiex
10

Estogan Estogan - gry za bananki #5

Recenzja toya_xd
Chat