Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 1264 0
17.12.2017

Nowy system poziomów i nie tylko

Witam w następnym Poradniku do gry League of Legends po tej przerwie narzucam większe tempo więc będą pojawiały się jakiekolwiek artykuły na moim profilu. W moim wcześniejszym artykule wspomniałem o zdobywaniu waluty z kapsuł za awansowanie, pewnie większość z was mówi sobie "Ale Kamil przecież to nie ma sensu 30 poziom to poziom maksymalny z tego co słyszałem, więc nie będzie możliwości zdobycia esencji" (tak tak mam na imię Kamil, chyba wcześniej o tym nie wspominałem). Otóż nie moi drodzy wcale tak nie jest, riot postanowił wykonać kolejny ukłon, przełom w grze, wyjście poza limit 30 poziomu dzięki czemu każdy może sobie pozwolić na chwalenie się przed znajomymi jaki to wysoki poziom on ma, a tak naprawdę to tylko i wyłącznie wskaźnik jak dużo czasu spędzamy przed komputerem grając w tę grę.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Co tu dużo mówić, są już osoby które po 1.5 miesiąca od 30 poziomu osiągnęły nawet podobno 200 poziom, nie jestem w stanie pojąć sposobu w jaki one to dokonały. Lecz czasami wydaje mi się że to po prostu zakupione boosty do expa, oraz nie jedna osoba a kilka osób grające w tą grę na zmiany tak żeby konto przez 24/7 było w grze inaczej chyba nie da się tego dokonać. Przecież taki czas spędzony przed komputerem może prowadzić nawet do depresji, więc uważajcie na siebie.
Dzięki nowemu systemowi poziomów możemy zdobywać bohaterów jeszcze szybciej niż kiedyś jest to bardzo dobra wieść dla graczy takich jak ja którym brakuje jeszcze wielu do zebrania wszystkich (jak to mawiano w pokemonach gotta catch them all). Wreszcie riot wykonało duży ukłon w stronę swoich graczy, żeby ułatwić nam zdobywanie bohaterów.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Oprócz tego nasze kochane Riot Games dorzuciło nam tzw. kamienie milowe które odnoszą się zdobywania określonych poziomów i za to dostajemy dodatkowe nagrody np. za 40 poziom dostajemy emotkę oraz większą ilość niebieskich esencji niż zwykle. Od poziomu 50 regularnie co 25 będziemy obdarowywani coraz to nowszymi emotkami, a od poziomu 150 regularnie co 50 będziemy obdarowywani gemstone'ami. Bardzo dobra informacja dla osób które otwierają skrzynki i zbierają nasze magiczne kamyczki na jakiś określony na przykład przez wielu upragniona Soul Stealer Vayne. To by było na tyle z dzisiejszego artykułu mam nadzieję, że się na nim nie zanudziliście, a wręcz przeciwnie. Prawdopodobnie zabiorę się za pisanie następnego artykułu za parę dni, może wtedy będzie już wiadomo coś na temat tych nowych run kluczowych które mają zostać dodane.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez SanTur

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Unturned Jak osiągać sukcesy na serwerach UNTURNED ?

Poradnik Korpov
2

Garry's Mod (B2P) Garry's Mod - zabawna gra.

Recenzja Marelonto.TV
3

League of Legends Kalista - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
4

Naruto Online Jak dobrze zacząć grę

Poradnik garden08
5

Eldarya Eldarya - Świat pełen magi

Recenzja Weronikamis
6

Fortnite Fortnite - podsumowanie Sezonu 13.

Recenzja Filiq343
7

League of Legends Varus - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
8

Margonem Margonem, fenomenalna gra przeglądarkowa

Recenzja TroXxXx
9

wot replays - opis stronki

Recenzja Banankowiec2453
10

Jak zdobyć najlepszy miecz w grze - Zenith

Poradnik Janux
Chat