Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 678 0
17.12.2017

Zmiany w pre-sezonie

Witam w moim następnym poradniku, tak wiem zrobiłem sobie dosyć długą przerwę, ale po prostu brakowało mi czasu i weny na kolejne artykuły. Tym razem opowiem wam troszkę o grze "League of Legends", a dokładniej o zmianach w niej zaprowadzonych. Nie będę oszukiwał, że moje rozpatrzenia będą głównie z punktu widzenia supporta. Już ponad miesiąc temu (w okolicach początku listopada, 7/8 dokładnej daty nie pamiętam). Jak zwykle przyniósł on ze sobą wiele zmian do gry. Zacznę od tego co zostało wprowadzone jako totalna renowacja, tak jest punkty IP (z ang "Influence Point" czyli "Punkty Zasług")zostały zamienione, albo raczej zespolone z niebieską esencją z warsztatu hextech. obecna w nim niebieska esencja została pomnożona przez odpowiedni mnożnik (bodajże x6.0) i dodana do obecnie posiadanych punktów zasług.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Poza ty,m do obecnie posiadanych punktów dodano jeszcze jeden czynnik (częściowy zwrot kosztów za runy oraz strony na runy, ale o tym za chwilę). Obecnie niebieską esencję zdobywa się za przerabiane odłamków bohaterów na pył w warsztacie. Odłamki zdobywamy z kapsuł za zdobycie następnego poziomu (ale o tym systemie myślę, że stowrzę oddzielny artykuł). Jak co roku rioterzy postanowili tknąć system masterek i włączyli w to system run (do tej pory płatnych) Teraz płacimy już tylko za strony na runy. Po zespoleniu tych dwóch systemów na pewno mamy wielkie udogodnienei dla graczy początkujących którzy nie muszą wyhdawać punktów Niebieskiej esencji na runki które jednak trochę kosztowały., a my starsi (posiadający większy staż z grą) dostaliśmy częściowy zwrot za runy oraz strony, oraz dodatkowe nagrody w niektórych przypadkach.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Co do samego systemu run mamy teraz pięć różnych drzewek rozwoju w każdym po 3 główne runy (być może nim to będzie udostępnione będzie już po 4 gdyż riot planuje dodanie nowych). Każda strona składa się z 1 runy kluczowej, 3 pobocznych run z tego drzewka oraz 3 pobocznych run z innego drzewka. Pierwszym z drzewek jest "Precyzja" (z ang. "precision") w nim główne runy bazują na atakach podstawowych. Następnie mamy "dominację" (z ang "domination") . Kolejno mamy "czarnoksięstwo" (z ang. "sorcery") z nazwy można stwierdzić że, jest to drzewko dla postaci mid/ap, oczywiście tak jest, lecz są też często używane do supportowania postaciami które nie są tankami. Przyszedł czas na "dominację" (z ang. "domination") drzewko przeznaczony głównie dla tanków. no i na sam koniec została nam inspiracja (z amg. "resolve") drzewko z chyba najmniejszym wykorzystaniem jeśli chodzi o główne runy, ale poboczne wcale nie są takie złe. To by było na tyle, do zobaczenia w następnym artykule.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez SanTur

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Jak zrobić działający sklep w Minecraft 1.16.2 bez Modów i Pluginów za pomocą command blocków.

Poradnik Milosze
2

Roblox Top 4 gier w ROBLOX!

Recenzja PiotrekXD123
3

Paladins Paladins-> Jak grać Tyra

Poradnik Quaresma
4

Brawl Stars Brawl Stars - przedstawienie postaci

Tutorial WiktoriaBananek!
5

Football Team Football Team, czyli najbardziej reklamowana gra na Youtube w 2019

Recenzja Janusz1234567890
6

MovieStarPlanet MSP Dlaczego MSP traci użytkowników?

Recenzja bananowajulittka
7

World of Tanks Jakie zmiany, nowości oraz poprawki zobaczymy w wersji 9.19.1?

Poradnik JestemKacper
8

CSGO Prime (B2P) Heroic - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
9

Garry's Mod (B2P) Garry's Mod - Prawdopodobnie jedna z najlepszych gier multiplayer

Recenzja eryklegend
10

Najlepsze gry o batmanie.

Poradnik Typowypolak nr 1
Chat