Jak to działa
Doładowania gotówkowe za bananki? 29.01.2016 Doładowania gotówkowe za bananki?

Ważna wiadomość!!!

 

Bananki.pl oferują doładowania PSC! Wystarczy uzbierać określoną ilość bananków i zaakceptować wybraną ofertę. Zajrzyj TUTAJ

 

Dobrze wiemy, że karty PSC cieszą się dużym zainteresowaniem użytkowników. Wymieniając u nas punkty właśnie na PSC otrzymasz specjalny kod PIN odpowiadający wybranemu przez Ciebie doładowaniu.

 

Czym jest PSC?

 

PIN z karty służy do realizacji zakupu np. w sklepie internetowym. Wystarczy go przepisać w dedykowanym polu i zaakceptować. Płatność taka księgowana jest w przeciągu dosłownie... minuty :) Jest to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na błyskawicznej i bezproblemowej transakcji. Oczywiście karty te można łączyć ze sobą, aż do 10 doładowań na raz. Jeśli jednak kwota zamówienia jest niższa aniżeli kwota, którą posiadasz na PSC nic się nie martw :D. Reszta z zakupu pozostanie na jednej z kart i możesz ją wykorzystać w przyszłości. Oczywiście portfel PSC (darmowa usługa dystrybutora kart) umożliwia gromadzenie środków z doładowań w zasięgu jednego konta. Masz pełen wgląd do swoich finansów!

 

Karty PSC są przede wszystkim honorowane przez producentów gier, nas :P (bananki.pl) oraz inne sklepy sprzedające np. produkty cyfrowe. 

 

Pozdrawiamy,

Bananowy SQaD :D

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Chat