Jak to działa
Wypłaty na PayPal? 03.09.2018 Wypłaty na PayPal?

Witajcie Bananomaniacy!

 

Mamy dla Was świetną wiadomość. Już możecie doładować swoja konta PayPal przy pomocy bananków!

 

Ale... o co właściwie chodzi?

 

Otóż specjalnie z myślą o naszych użytkownikach postanowiliśmy oddać w Wasze ręce całkowicie nową funkcjonalność.

 

Oto kilka najważniejszych informacji dotyczących wypłat PayPal:

- Aby skorzystać z usługi należy oczywiście posiadać konto PayPal oraz połączyć je z naszym serwisem (w ten sposób będziesz miał wgląd do historii płatności. Zautomatyzowaliśmy cały proces, aby jak najbardziej go uprościć).

- Twoje konto PayPal powinno zostać w pełni zweryfikowane i funkcjonalne (tj. sprawdź czy możesz otrzymywać wpłaty od podmiotów zewnętrznych).

- Jedno konto PayPal można powiązać z tylko jednym kontem w serwisie. W razie jakichkolwiek pytań lub problemów prosimy o kontakt z supportem.

- Wypłaty PayPal realizowane są do 15 dnia następnego miesiąca. Czyli np. składasz dyspozycję wymiany bananków w sierpniu, to do 15 września otrzymasz wypłatę. 

- Aby zrealizować wypłatę musisz posiadać minimum 3 poziom konta oraz Twoje konto musi istnieć minimum 14 dni. Wszelkie młode konta będą musiały odczekać swoje ;)

 

 

A teraz! Zapraszamy do zasilenia swojego konta PP przechodząc na mapkę w sekcji "Wydawaj Bananki" (wejdźcie na pokład PayPalowego statku) lub klikając TUTAJ.

 

Uwaga!

Ze względów bezpieczeństwa nie można wymienić na doładowanie PayPal Bananków zakupionych w serwisie. Wyłącznie te zebrane w procesie wykonywania zadań w grach lub sponsorów (tzw. żółte) bananki możecie wymienić na doładowanie PP.

 

Dodatkowe informacje dotyczące wypłat znajdziecie na stronie regulaminu (TUTAJ).

 

Pozdrawiamy,

Banana Team

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Chat