Jak to działa
Nowe pomysły, nowe możliwości zgarniania bananków! 23.02.2017 Nowe pomysły, nowe możliwości zgarniania bananków!

Cześć!

Minął już rok odkąd wystartował portal bananki.pl. Mamy nadzięję, że Wam się spodobał!
Zdajemy sobie sprawę, że musimy wprowadzić jeszcze wiele zmian, naprawić i ulepszyć parę rozwiązań. Staramy się ze wszystkich sił, aby dostarczyć Wam jak najlepszą platformę rozrywkową.

Mini update:
 

 • Zbieranie bananków:
  - Gry - staramy się zwiększyć liczbę gier oraz moźliwą do zdobycia liczbę bananków Zagniajcie je wykonując różnorodne zadania. Im więcej osób gra w nasze gry tym łatwiejszy dostęp do gier i wyzwań. Nasi partnerzy dostrzegają potencjał naszych społeczności! Wszystko jest w Waszych rękach, grajcie, zdobywajcie nagrody i zapraszajcie znajomych!
  - FunZone - nasze minigry mają tymczasowy problem z poprawnym naliczaniem bananków, ale zapewniono nas, że problem zostanie rozwiązany do końca tego miesiąca!
  - OfferBox - ściśle współpracujemy z naszymi partnerami. Wiemy, że ta opcja sprawia trochę problemów, ale cały czas pracujemy nad jej ulepszeniem!
  - Aplikacje - zaktualizowaliśmy dział aplikacji o nową kategorię - PC, a co za tym idzie jeszcze więcej aplikacji już niebawem!
  - Zapraszaj znajomych - Pomóż budować banankową społeczność! Im więcej osób, tym większy fun! Dzięki Wam rośniemy w siłę i możemy jeszcze więcej! Urozmaicamy portal w taki sposób, aby każdy znalazł tutaj coś dla siebie.

 

 • Nagrody:
  Nasz sklep cały czas się rozrasta, dodaliśmy ostatnio karty podarunkowe Amazona i parę innych ciekawych bonusów Kolejne powinny pojawić się już niedługo!
  Macie jakieś sugestie? Czy jest coś co chcielibyście dodać lub zmienić w naszym sklepiku?

   
 • Nowości!
  Mamy zamiar wprowadzić parę nowych możliwości zdobywania bananków w przeciągu następnych kilku miesięcy. Bądźcie czujni! Zdecydowanie spodobają się Wam nadchodzące opcje.
  Jeśli macie jakieś ciekawe pomysły, które mogą pomóc udoskonalić Bananki - podzielcie się nimi! Czekamy na Wasze opinie ;)

Pozdrawiamy!

Banana Team!

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Chat