Jak to działa
Podbój Youtube'a z Bananki.pl! 12.04.2018 Podbój Youtube'a z Bananki.pl!

Witajcie!

 

Oddajemy w Wasze ręce nową funkcję w Bananapedii! Od teraz możecie tworzyć materiały wideo nawiązujące do Bananków. Do zgarnięcia od 100 do 10000 bananków. 

 

Kilka najważniejszych wiadomości:

 

Aby przejść do sekcji wystarczy, że z widoku Bananapedii klikniecie przycisk "Nagraj wideo" a następnie zalogujecie się do swojego konta YouTube.

 

Zapoznaj się ze wskazówkami regulaminu zawartego na stronie. Znajdziesz tam informacje dotyczące tego, co ma zawierać filmik oraz dodatkowe pliki wideo, które możesz w nim zamieścić (w tym przygotowane przez nas np. intro o stronie). 

 

Gdy stworzysz już filmik pojawi się on na liście w formularzu. Po prostu kliknij na niego, dobierz temat, wpisz tytuł oraz uzupełnij opis, aby nasi użytkownicy wiedzieli czego dotyczy Twoja twórczość (w opisie na Bananpedii link do strony nie jest potrzebny :P).

 

Stwórz własny film, którego motywem przewodnim będzie reklama bananków np. jak je zbierać, na co wykorzystać w sklepiku itd. - promujący stronę, opisujący jej właściwości lub np. gameplay z danej gry + udostępnione przez nas intro. Oczywiście ostateczna koncepcja zależy wyłącznie od Was!

 

Wszystkie filmy oceniane będą indywidualnie. 

 

Pamiętaj, aby w opisie wideo na YouTube zawsze wstawić link do strony! 

 

 

Uwaga! Nie istnieje limit dotyczący ilości publikowanych filmików. Oznacza to, że każdy z Was może tworzyć np. cykle filmików (byle tematyka nie powtarzała się aż nadto tzn. nie twórzcie np. 10 reklam dotyczących strony na swoim kanale. Jeśli tworzycie gameplay to nagrodzimy Was za zamieszczenie naszego intra w filmie).

 

Do dzieła!

 

[UPDATE 9.05.2018 - Osoby, które posiadają nowe konta YouTube, a których filmik został zaakceptowany otrzymają bananki w momencie gdy osiągną minimum 100 wyświetleń filmiku)

 

Pozdrawiamy,

Banana Team

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Chat