Jak to działa
Łatwiejsze wykonywanie screenów +50 bananków! 21.04.2016 Łatwiejsze wykonywanie screenów +50 bananków!

Dostosowujemy się do Waszych potrzeb ze screenSHU!

 

Udostępniliśmy dla Was nową platformę do wykonywania screenów - screenSHU, która przechowuje informacje o wykonywanych screenach oraz umożliwia udostępnienie ich innym osobom za pomocą linka. Niezwykle popularna pośród rasowych graczy,  lubiących chwalić się wynikami lub... oryginalnymi sytuacjami, jest bardzo prosta w obsłudze oraz intuicyjna.

 

Oczywiście każdy użytkownik, który zdecyduje się na korzystanie z programu otrzyma od nas dodatkową pulę bananków. Bananki + ułatwienie sobie bananowego żywota? Jest nice :P

 

A teraz jak działa rejestracja i jak możesz korzystać z programu?

 

Wybierz grę z naszej oferty, która nagradzana jest dodatkowymi banankami i zarejestruj się w niej. W momencie gdy otrzymasz odznakę pojawi się nowe okno dla screenów. *(Dotyczy to również osób, już realizujących kolejne zadania). W oknie tym znajdziesz informacje o screenSHU oraz mini instrukcję postępowania.

  

 

Kliknij banerek SHU, który przekieruje Cię na stronę producenta platformy. Ściągnij i zainstaluj program, a następnie zarejestruj swoje konto, na którym przechowywane będą screeny. Gdy będzie już uruchomiony przejdź do konkretnej gry i wykonaj screena korzystając z kombinacji klawiszy shift+ctrl+f. Screen pojawi się na Twoim koncie wraz z indywidualnym linkiem do niego.  Każdy ze screenów posiada swój link! 

 

UWAGA!

 

Aby link zadziałał poprawnie, najpierw sam otwórz go w swojej przeglądarce (jest to bardzo ważny krok!) Pamiętaj również, aby potwierdzić aktywację w screenSHU! Takie potwierdzenie otrzymasz na swój adres email. 

 

Opcja dodawania linka uruchomi się w momencie gdy aktywacja screenSHU przebiegnie prawidłowo. 

Zalety?

 

Szybko, łatwo, wszystko w jednym miejscu, bananki... Żyć nie umierać! Wszystko to dla dobra ogółu!

 

Pozdrawiamy Was serdecznie!

Ekipa Bananków.pl

 

 

* Rejestracja dotyczy tych użytkowników, którzy rejestrują się w programie sSHU po raz pierwszy.

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Chat