Jak to działa
Grasz w gry = wygrywasz gadżety! 15.11.2017 Grasz w gry = wygrywasz gadżety!

Witajcie!

Chcemy Was serdecznie zaprosić do świetnych konkursów, w których do zdobycia poza telefonem marki Xiaomi jest masa innych ciekawych nagród!
 

Konkurs 1 - Łowcy Zombi – wygraj multiool Leatherman i tytanowy nieśmiertelnik!

 

W popularnej darmowej grze online Łowcy Zombi, rozpoczęła się właśnie rywalizacja, która wyłoni najpotężniejszego ze wszystkich Łowców. Konkurs na Łowcę Roku 2017 i Zuchwałego Wojownika, czas zacząć!

 

Twórcy przygotowali super konkursy w których będziecie rywalizować o miano najlepszego „Łowcy Roku 2017” (szczegóły TUTAJ) i „Zuchwałego Wojownika” (szczegóły TUTAJ). Do wygrania m. in. dziesiątki tysięcy Monet, oficjalne koszulki, rękawice, plecak, latarka LED, tytanowe nieśmiertelniki z wygrawerowanym imieniem Łowcy oraz super nagroda główna – multitool marki Leatherman! Możesz dołączyć do rywalizacji w grze Łowcy Zombi, w dowolnym momencie i cały czas posiadasz szansę na wygranie nagród z obu konkursów. Zmierz się już teraz z hordami zombi, innymi graczami i zostań najpotężniejszym Łowcą, jakiego widział świat.

Weź udział w konkursach na Łowcę Roku 2017 i Zuchwały Wojownik, a będziesz miał szansę zgarnąć cenne nagrody!

 

Gotowy na rzeź zombi?

Konkurs 2 - Obrońcy Galaktyki – wygraj smartfon Xiaomi!

W brutalnym świecie, bezwzględnych korporacji, okrutnych łowców nagród i śmiertelnie niebezpiecznych cyborgów, przetrwać mogą jedynie najlepsi.

Twórcy gry Obrońcy Galaktyki przygotowali fantastyczny konkursy, w którym główna nagroda to smartfon Xiaomi Redmi 4X! Pozostałe nagrody to między innymi: oficjalne koszulki, powerbanki oraz dziesiątki tysięcy wewnętrznej waluty gry. Możesz dołączyć do gry w każdym momencie i cały czas masz szansę na wygranie nagród z obydwu konkursów. Czuj się zaproszony do rywalizacji o tytuł „Obrońcy Roku 2017”(szczegóły TUTAJ) i „Galaktycznego Sprintera” (szczegóły TUTAJ)! Oba konkursy to nie tylko szansa na wspaniałe nagrody, ale niesamowita przygoda, która przeniesie Cię na skraj galaktyki.

Weź udział w konkursach Obrońca Roku 2017 i Galaktyczny Sprinter, a zdobędziesz niezwykle cenne nagrody!

 

Gotowi na obronę galaktyki?

Czas start! 

 

Pozdrawiamy,

Banana Team

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Chat