Jak to działa
E3 2017 w Los Angeles - dowiedz się, co w tym roku na targach! 08.06.2017 E3 2017 w Los Angeles - dowiedz się, co w tym roku na targach!

Tegoroczna edycja Electronic Entertainment Expo odbędzie się w terminie 13-15 czerwca, oczywiście w Los Angeles Convention Center. Zarówno dla tych, którzy mają szczęście być tam osobiście, jak i dla tych, którym pozostaje wirtualna łączność, mamy niespodziankę. Oto harmonogram pokazów i prezentacji, również tych, na które wstęp mają jedynie zaproszeni ludzie z branży, a które będzie można śledzić online.

 

10 czerwca

10 czerwca, o godzinie 21:00 czasu polskiego, odbędzie się konferencja firmy Electronic Arts: „EA Play 2017”. firma umożliwia oglądanie konferencji na żywo. „Live @ EA PLAY” będzie dostępna na oficjalnej stronie Electronic Arts. Co pokaże nam wydawca? Do pewnych pozycji należą pokazy gier: Need for Speed, Star Wars: Battlefront II, Madden NFL 18, FIFA 18 oraz NBA LIVE 18. Jesteśmy przekonani, że EA zostawił dla widzów niejedną niespodziankę. Może nawet przyjdzie czas na zapowiedź najnowszego dziecka studia Bioware? Oby!

 

11 czerwca

11 czerwca, o godzinie 23:00 czasu polskiego, zaprezentuje się Microsoft. Póki co wiadomo tylko o prezentacji konsoli Project Scorpio. Wszyscy na to czekają, ale nikt nie wierzy, że na tym skończy się konferencja Giganta. Za pewne, choć nieoficjalne, uznaje się prezentacje: State of Decay 2, Crackdown 3 (te dwie na pewno już tylko na Xbox’a), Sea of Thieves, Phantom Dust HD. Rośnie liczba spekulacji, co do ukrywanych atrakcji. Do tych, na które wszyscy liczą należą: zapowiedź Forzy Motorsport 7 i kolejnej odsłony Halo. Dwa lata przerwy od Halo 5: Guardians, sprawiają, że to całkiem prawdopodobne.

 

12 czerwca

Tuż po zakończeniu spotkania z Microsoftem, pora na spotkanie z Bethesda Softworks. Ich konferencja zaczyna się o godzinie 4:00 czasu polskiego. W tej chwili trudno powiedzieć, czy warto zarywać noc, bo firma nie zdradza szczegółów prezentacji. Jednak cierpiący na bezsenność lub ci, którzy są w innej strefie czasowej mają szansę zobaczyć zapowiedzi dwóch gier. Niemal pewny  jest Wolfenstein, a drugą pozycją może być … Chcielibyśmy napisać, że będzie to The Elder Scrolls VI, ale chyba nie możemy robić Wam tak poważnych nadziei. Peter Hines uprzedzał, że  prędzej pojawi się zupełnie nowa marka, choć do Elder Scrolls wrócą na pewno. Nie mniej – zapowiada się ciekawie. Ciąg dalszy konferencji nastąpi wieczorem, więc każdy zdąży odespać.

 

Tego samego dnia, o godzinie 19:00 czasu polskiego, przyjdzie czas na duet PC Gamer we współpracy z Intel. To obowiązkowa pozycja dla pececiarzy z prawdziwego zdarzenia. W sieci krążą plotki o prezentacji platformy Basin Falls i pokazach gier od Tripwire Interactive, Nexona, Bohemii Interactive i Cygames.

 

Już półtorej godziny później przyjdzie zaprezentuje się Ubisoft. Rozpoczęcie konferencji planowane jest między 21:30 a 22:00 czasu polskiego. I to może być wyjątkowe spotkanie, bo jest szansa odsłonięcie rąbka tajemnicy w związku z Assassin’s Creed Empire i zapowiadaną przez twórców przebudową tytułu. Za pewne uznaje się prezentacje Far Cry 5, The Crew 2, a może także Mario + Rabbids Kingdom Battle przygotowanego na Switcha. Niecierpliwi liczą na Beyond Good & Evil 2. Poza nimi można stawiać na prezentacje South Park: The Fractured But Whole i Just Dance po raz kolejny.

 

13 czerwca

To kolejna nieprzespana noc. Tym razem dzięki Sony. W nocy, o godzinie 3:00 czasu polskiego, Japończycy zaprezentują nie tylko zapowiedzi nowych gier (prawdopodobnie Bloodborne 2 i pozycji dla PlayStation VR). Wszyscy czekają na Final Fantasy VII Remake, Gran Turismo Sport, Knack 2 i Days Gone. Jest szansa na rozgrywki z gier The Last of Us: Part II, God of War, Spider-Man lub Death Stranding. Oby jak najwięcej z tego stało się prawdą!

 

Również 13 czerwca, o godzinie 18:00 czasu polskiego, przyjdzie czas na konferencje od Nintendo. Choć tak naprawdę nie będzie to konferencja. Już od trzech lat firma stawia na internetowe prezentacje. Nintendo Spotlight: E3 2017 ma przedstawić Super Mario Odyssey, a po zakończeniu tej części przyjdzie czas na transmisję Nintendo Treehouse: Live at E3, z masą informacji i pokazów gier na 3DS-a oraz Switcha. Nintendo zapowiada „coś ekstra” dla fanów konsol przenośnych. Tych, którzy chcą zobaczyć propozycje od Nintendo, firma zaprasza na https://e3.nintendo.com/ .

 

Jak Wam się podobają takie plany i nadzieje na tegoroczny E3? Dajcie znać, czego nie możecie się doczekać i na co jeszcze liczycie. Zobaczymy, kto ma najlepszego nosa do gamerskich nowinek!

 

 

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Chat