Jak to działa
Nowy event - zgarnij konsolę lub krzesło DXRacer 15.11.2018 Nowy event - zgarnij konsolę lub krzesło DXRacer

Witajcie Kochani!

 

W tym roku postanowiliśmy wcześniej rozpocząć świąteczne zmagania, aby każdy z Was miał szansę zdobyć jedną z dwóch mega nagród. Zwycięzca będzie miał do wyboru:

 

- Fotel DXRacer (zdajemy sobie sprawę, że wymiary są różne, więc dogadamy z człowieniem "co i jak" żeby był zadowolony)

- Konsola PS 4 (tak tak, była w zeszłym roku, ale mając na uwadzę popularność tego urządzonka "wygrywasz - wybieraj")

 

Oczywiście dla osób, które zajmą wysokie miejsca w rankingu przygotowaliśmy kody na bananki, Steam Wallety oraz karty podarunkowe Allegro (czyli na bogatości).

 

Dlaczego tak wcześnie i jak wziąć udział?

 

Tak jak wspomnieliśmy zależy nam na tym, aby każdy z Was miał szansę na zdobycie nagrody głównej, dlatego startujemy wcześniej i zmieniamy zasady zabawy. 

 

W tym roku zamiast gromadzić bananki będziecie zbierać specjalne, świąteczne punkty, które przyznawane są za znacznie większą ilość aktywności na stronie. Szczegółową listę, co robić i za co łapać punkty znajdziecie na stronie eventu czyli TUTAJ. Wystarczy, że będziecie aktywni podczas eventu, a punkty będą automatycznie dodawać się do Waszego konta.

 

Nowa rejestracja w grze? Kolejny level konta? Zakup ubranka dla bananka? Udział w giveaway? - masa aktywności = duża szansa na wygranie nagrody.

 

Od grudnia startuje (zapewne dobrze znany części z Was Kalendarz Adwentowy, który zasypie Was dodatkowymi punktami). Oczywiście poinformujemy Was o aktywacji kalendarza w określonym momencie w osobnym newsie oraz na FB, czy powiadomieniach.

 

Przypominamy, że będziemy na bieżąco śledzić poczynania osób pnących się w rankingu, aby wyeliminować nadużycia. Zależy nam na zabawie fair play. W zeszłym roku świetnie daliście sobie radę, dlatego liczymy, że i w tym roku będziecie bawić się świetnie.

 

Nagrody czekają!

 

Inna ważna sprawa - może się zdarzyć, że niektórzy z Was są z nami od dawien dawna, a chcą stworzyć nowe konto, aby zyskać świeży start w zabawie. W takim przypadku podeślijcie info do nas na support. Każdy przypadek będziemy rozpatrywać indywidualnie.

 

I nie! Nie wliczają się do zabawy bananki już zebrane i już zrealizowane czynności - Tak gwoli przypomnienia. Zabawa zaczyna się z dniem 15 listopada i trwa do końca grudnia.

 

Pozdrawiamy,

Banana Team i SantaBanana

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Chat