Jak to działa
Konkurs dla wszystkich, którzy kochają grać! 13.02.2017 Konkurs dla wszystkich, którzy kochają grać!


Razem z Konkursy Gracza mamy dla Was niezwykle prosty i przyjemny konkurs. W dziecinnie łatwy sposób możecie zgarnąć masę nagród. A co jest do wygrania? 

 

>> Gra MAFIA III -  a właściwie klucz do niej
>> 100 kodów po 1000 bananków!! 

 

Co trzeba zrobić by zgarnąć bananki?? 
Polubić nasz fanpage oraz fanpage Konkursy Gracza, a następnie w komentarzu pod tym postem wpisać nazwę Waszej ukochanej gry.  

 

A jak zgarnąć MAFIĘ III ?? 
Tu zadanie będzie tylko odrobinkę bardziej skomplikowane :D 
Zarówno Bananki jak i Konkursy Gracza żądne są Twojej inicjatywy. Polub Bananki.pl i Konkursy Gracza + Pokaż nam w komentarzu pod postem swoja miłość do grania!  Zdjęcie? Filmik? Zabawny wierszyk? Jesteśmy otwarci na Wszelką twórczości!!  Zostaw jej kawałek w komentarzu ;)  

 

Uwaga! Uwaga!
Pula nagród jest bardzo duża, dlatego każdy z Was ma szansę na zdobycie nagrody! Za wszelkie szery i lajki będziemy MEGA wdzięczni. Dajcie znać znajomym! Niech wieść o konkursie sie niesie!! 
 
Uwaga! Uwaga! Uwaga! ;)
Chcesz zwiększyć swoje szanse? Zostaw kawałek swojej twórczości również na fanpage'u Konkursy Gracza! Tam również będziecie mieli możliwość zdobycia banankowych kodów ;) Jeśli Twój komentarz przypadnie do gustu zarówno Banankom jak i kolegom z KG, to przecież nic nie stoi na przeszkodzie, aby otrzymać nagrody z obu serwisów ;)
 
Udostępniajcie znajomkom! Być może ilość like'ów... również zaważy o wygranej ;P
 
Konkurs będzie trwał cały tydzień. O wynikach poinformujemy Was na naszej stronie oraz na stronie Konkursy Gracza!  Śledźcie nasze posty na FB ;P
 
 
A teraz kilka słów o stronie poświęconej prawdziwym pasjonatom :)
 
Jeśli szukasz ciekawej i rzetleenej strony, która informuje o najważniejszych wydarzeniach w branży gier - tj. o konkursach, koniecznie zerknij na Konkursy Gracza! Wybierz coś dla siebie i spróbuj swoich sił! Do zgarnięcia gry, sprzęt oraz... BANANKI! ;)
 
Pozdrawiamy,
Wasz always loving 
Banana Team :P

 

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Chat