Jak to działa
Zgarniaj nagrody z PSC! 30.09.2016 Zgarniaj nagrody z PSC!

Ruszaj do świata Bananków i zgarniaj atrakcyjne nagrody!

 

Każde doładowanie paysafecard to aż 20% więcej bananków i szansa na wygraną w konkursie!

 

Od 1 do 15 października każdy aktywny użytkownik strony Bananki.pl otrzyma 20% więcej bananków za doładowanie konta metodą paysafecard. Pod koniec trwania promocji trzy wybrane losowo osoby otrzymają dodatkowe gadżety. Do zgarnięcia m.in: słuchawki Creative Sound Blaster Tactic360 Sigma, Creative Sound Blaster JAM, myszka A4Tech Bloody V7M oraz karty paysafe o wartości 100zł, 50zł 20zł.

 

 

 

 

Czym są bananki?

 

To interaktywna waluta strony www.bananki.pl, którą możesz wymienić na masę atrakcyjnych nagród w zakładce "wydawaj bananki". Do zdobycia paysafecard, sprzęt komputerowy, gry oraz wiele, wiele innych gadżetów.

 

Bananki nie posiadają terminu ważności i to Ty decydujesz na co chcesz je wydać! Oczywiście możesz je gromadzić bez żadnych limitów. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest doładowanie konta dowolną kartą paysafe.

 

Kto może wziąć udział w promocji?

 

Każda osoba, która ukończyła 18 lat i mieszka w Polsce.

 

Jak wziąć udział w promocji?

 

To proste! Przygotuj dowolny kupon paysafecard i zaloguj się na stronie Bananki.pl. Bananki doładujesz w zakładce "Zdobywaj bananki" realizując swój unikalny PIN.

 

Zwiększaj swoje szanse na wygraną realizując kolejne doładowania! Pamiętaj, że każdy PIN paysafecard to jeden krok bliżej nagrody i... więcej bananków!

 

Kiedy zostaną ogłoszone wyniki losowania?

 

Wyniki losowania zostaną ogłoszone już 17 października. Wszyscy zwycięzcy zostaną powiadomieni pocztą elektroniczną o swoich nagrodach. Za realizację wysyłki nagród odpowiada partner Bananków - Fabryka Graczy Sp. z o.o. Lista nagrodzonych zostanie opublikowana imieniem i nazwiskiem na stronie www.bananki.pl. Dane te nie są przekazywane osobom trzecim.

 

Organizatorzy zastrzegają, że niemożliwa jest zapłata gotówką ani zamiana zaproponowanych nagród. Wszelkie próby oszustwa skutkować będą wykluczeniem z promocji.

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Chat