Jak to działa
Filmy za darmo dla graczy? 15.11.2017 Filmy za darmo dla graczy?

Witajcie!

Mamy dla Was świetną wiadomość!

Rozpoczęliśmy współpracę z CDA.pl, a co za tym idzie przygotowaliśmy dla Was masę prezentów oraz nową ofertę!

Na naszej mapce sklepików pojawił się nowy, ogólnopolski gracz - serwis CDA.pl, do którego będziecie mogli zdobyć kody premium za bananki! Specjalnie dla Was serwis stworzył dedykowane kody promocyjne o następujących wartościach:

- 24 godziny
 
- 3 dni

 - 7 dni

- 21 dni


Przykładowo -  za artykuł w Bananpedii już możecie zakupić kod na 24 godziny :) Za wykonanie pakietu zadań w My Little Farmies możecie kupić dostęp do kodu 3 dniowego. Jak sami zauważycie kody premium do serwisu są dosłownie na wyciągnięcie ręki :D lub na kilka kliknięć myszką.

 

Oczywiście to Wy decydujecie kiedy chcecie zakupić wybrany kod do usług premium w serwicie CDA.pl!!!

 

Jak aktywować kod?

1) Przejdźcie TUTAJ

 - Zarejestrujcie swoje konto lub po prostu zalogujcie się

2) Przepiszcie kod

3) Zaakceptujcie go i...

4) Ruszajcie do świata filmów!

 

 

Prosto, łatwo i przyjemnie ;)


Zapewne dobrze wiecie, czym jest portal CDA.pl, ale po krótce przybliżymy Wam jego charakter. Jest to m.in. portal, który oferuje ogromny dostęp do treści audiowizualnych. Chcecie odpocząć od gier, a może planujecie spędzić trochę czasu ze swoją połówką przy dobrym filmie? Dobrze trafiliście! CDA.pl jest w tym momencie największą platformą VOD w Polsce, która oferuje dostęp do ogromnej bazy materiałów.

Warto dodać, że portal ten zmienił charakter swojej działalności otwierając się na potrzeby społeczności, a co za tym idzie możecie tworzyć prywatne filmy i dzielić się nimi z innymi użytkownikami lub korzystać z usługi premium, która umożliwia dostęp do treści generowanych przez partnerów - wydawców filmowych. CDA.pl działa w pełni legalnie w oparciu o udostępnianie filmów z licencją do użytku prywatnego Usługobiorcy. Mówiąc prościej - serwis ten nawiązał wiele umów z wydawcami filmów, którzy dostarczają swoje tytuły do użytkowników strony internetowej.

 

Prezent dla graczy?

 

Zapraszamy na mapkę sklepików, gdzie znajdziecie specjalną skrzynię! Możecie zdobyć kody premium o wartościach 24 godzin / 7 dni / 14 dni dedykowane do serwisu CDA.pl za darmo

 

Kliknijcie w skrzyneczkę i wybierzcie kod, który interesuje Was najbardziej. Następnie wykonajcie zadania znajdujące się w skrzyni, które odblokują dostęp do kodu!

 

Uwaga! Możecie wybrać wyłącznie jeden kod, ale... kliknięcie "wybieram" nie zamyka przed Wami szansy na zdobycie innego kodu dostępnego w puli.

 

Przykład - Jeśli wykonałeś zadania dla kodu na usługę premium 24 godziny, a jednak chciabyś otrzymać dostęp do usługi trwającej np. 7 dni, to wróć do widoku ogólnego w skrzyni. Każdy odbiór kodu będziesz musiał dodatkowo zatwierdzić po kliknięciu przycisku "Odbieram", więc nie martw się! Szansa na odebranie wyższego nominału nie przepadnie po kliknięciu tego guzika ;)

 

UWAGA!

Aby zaliczyć rejestrację w systemie CDA.pl kliknijcie w nazwę serwisu w skrzyni zadań! Tylko w ten sposób rejestracja przebiegnie poprawnie (powiązaliśmy nasze serwisy, aby całość odbywała się automatycznie przez specjalny link, dlatego krok ten jest wyjątkowo istotny!) Następnie na stronie CDA.pl podajcie email i zarejestrujcie się. Upewnijcie się, że nie jesteście zalogowani do jakiegoś wcześniej utworzonego konta w serwisie CDA.pl! W akcji udział mogą wziąć wyłącznie nowe rejestracje.

 

* Kody wysyłane są do 48h od momentu odbioru

* Mini prośba - nie twórzcie multikont :)

 

LICZBA KODÓW W SKRZYNI OGRANICZONA! Nie trać czasu i wbijaj na mapkę sklepików!


Chcesz obudzić w sobie wytrawnego kinomaniaka?
Dołącz do nas!

 

Pozdrawiamy,

Banana Team
 

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Chat