Jak to działa
Wrzesień z największym polskim MMORPG! 01.09.2017 Wrzesień z największym polskim MMORPG!

Witajcie, 

 

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w szczególnym wydarzeniu na naszym fanpage'u! Rozpoczynamy szczególną kampanię z twórcami Margonem!

 

Jesteś nowym graczem lub gamingowym wyjadaczem? U nas każdy znajdzie coś dla siebie! Przygotowaliśmy dla wszystkich użytkowników masę atrakcji oraz nagród. Pokażemy Wam świat Margo "od kuchni" (zespół Garmory obnaży przed Wami tajemnice swojej pracy :P), podpowiemy jak wbijać największe levele oraz nagrodzimy Waszą aktywność ;) Wystarczy, że weźmiecie udział w wydarzeniu i będziecie czujni!  

 

Przypominamy, że za granie w Margonem możecie zdobywać dodatkowe bananki. Przejdźcie na stronę gry na banankach i sprawdźcie sami! Uwaga! Jeśli posiadasz już konto w grze nic się nie martw! Nasze wydarzenie skierowane jest do zarówno nowych jak i bardziej doświadczonych graczy. Każdy ma szansę na zdobycie fantastycznej nagrody!

 

Zapraszajcie znajomych i bacznie obserwujcie nasz kanał! Więcej informacji na fanpage'u Bananków oraz na oficjalnym fanpage'u Margo. Łapka w górę i do boju!

 

PS. Pamiętacie Banzo...? Nadchodzi specjalny event w grze, w którym do zdobycia będą... :D

 

Uwaga! Zależy Ci na jeszcze lepszym przepływie informacji? Uruchom notyfikacje na stronie! Będziemy Cię informowali na bieżąco o akcjach ;)

 

Pozdrawiamy,

Banana Team

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Chat