Jak to działa
Zmiany w Bananapedii 28.03.2018 Zmiany w Bananapedii

Witajcie,

 

Chcielibyśmy Was poinformować, że zdecydowaliśmy się na wprowadzenie kilku istotnych zmian w zasadach pisania artykułów w Bananapedii.

 

Istnieją 3 rangi artów:

 

1) Basic - 100 bananków

2) Premium - 200 bananków

3) Master - 300 bananków

 

Każdy z użytkowników rozpoczyna od początkowej rangi Basic. Aby oczywiście odblokować sobie dostęp do Bananpedii musi wykonać minimum 3 rejestracje oraz 3 zadania w grach, do których się zarejestrował. Na tym etapie będziecie mogli stworzyć 10 różnych artykułów.

 

Co jeśli chcecie tworzyć więcej?

 

Wykonajcie 5 rejestracji oraz 5 kolejnych tasków, a Bananapedia otworzy się przed Wami otworem! Zyskacie dostęp do nielimitowanej ilości artów. Ile stworzysz = tyle bananków otrzymasz (oczywiście jeśli będziecie przestrzegać zasad Bananapedii)

 

Jak zauważyliście do puli dorzuciliśmy jeszcze artykuły Premium oraz Master.

 

Ci z Was, którzy piszą dobre artykuły mogą otrzymać status Premium, który umożliwia nielimitowany dostęp do pisania artów oraz podwaja ilość bananków. Możecie zapytać o nadanie takiego statusu pozostawiając ticket w supporcie lub otrzymacie go w drodze weryfikacji. Nagradzamy najaktywniejszych i najlepszych użytkowników indywidualnie. Przelicznik bananków za jeden artykuł automatycznie podwoi się.

 

Czym jest artykuł Master?

 

Każdy użytkownik premium będzie mógł stworzyć specjalny artykuł zgodnie z określonymi wytycznymi. Artykuły Master nie dublują się! Jedna osoba może zarezerwować dowolny temat, następnie otrzyma określony czas na jego napisanie. Jeśli nie zmieścisz się w tym czasie, to artykuł wraca ponownie do puli tematów dostępnych dla innych użytkowników. 

 

Uwaga! Celowe przetrzymywanie tematów Master kończy się całkowitym banem na bananapedię.

 

Czas jaki otrzymasz na napisanie artykułu to czas, w którym musisz go przesłać do weryfikacji.

 

Wasz 4ever,

Banana Team

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Chat