Jak to działa
Szybki konkurs dla graczy? 24.10.2016 Szybki konkurs dla graczy?

Razem z Konkursy Gracza przygotowaliśmy dla Was szybki i przyjemny konkurs. W łatwy sposób możecie stać się posiadaczami kodów na 1000 bananków, a im więcej bananków tym więcej możliwości ;)

 

Polub nasz fanpage oraz fanpage Konkursy Gracza, a następnie pochwal się najbardziej oryginalną sytuacją w grze. Zarównoa Bananki jak i Konkursy Gracza żądne są Twojej inicjatywy. Zdjęcie? A może filmik? Zostaw kawałek swojej twórczości w komentarzu ;) Najlepszych nagrodzimy kodami na 1000 bananków. 

 

Uwaga! Uwaga!

Pula nagród jest bardzo duża, dlatego nie ograniczamy się do pierwszego, drugiego, czy trzeciego miejsca. Wszystko w Waszych rękach!

 

Uwaga! Uwaga! Uwaga! ;)

Chcesz zwiększyć swoje szanse? Zostaw kawałek swojej twórczości również na fanpage'u Konkursy Gracza! Tam również będziecie mieli możliwość zdobycia banankowych kodów ;) Jeśli Twoj screen/filmiki przypadnie do gustu zarówno Banankom jak i kolegom z KG, to przecież nic nie stoi na przeszkodzie, aby otrzymać nagrody z obu serwisów ;)

 

Udostępniajcie znajomkom! Być może ilość like'ów... również zaważy o wygranej ;P

 

Konkurs będzie trwał cały tydzień. O wynikach poinformujemy Was na naszej stronie oraz na stronie Konkursy Gracza!  Śledźcie nasze posty na FB ;P

 

 

A teraz kilka słów o stronie poświęconej prawdziwym pasjonatom :)

 

Jeśli szukasz ciekawej i rzetlenej strony, która informuje o najważniejszych wydarzeniach w branży gier - tj. o konkursach, koniecznie zerknij na Konkursy Gracza! Wybierz coś dla siebie i spróbuj swoich sił! Do zgarnięcia gry, sprzęt oraz... BANANKI! ;)

 

Pozdrawiamy,

Wasz always loving 

Banana Team :P

 

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Chat