Jak to działa
Poczuj moc Bananków już teraz! Czas start! 08.12.2015 Poczuj moc Bananków już teraz! Czas start!

Siedzisz wygodnie? Rozluźnij się. Odpocznij. Weź głęboki oddech i posłuchaj. Zaraz dowiesz się, dlaczego tu przybyłeś i dlaczego chciałbyś z nami zostać na dłużej.

 

Wyobraź sobie miejsce, w którym zyskasz dostęp do najlepszych gier free-to-play. Brzmi nieźle, prawda? Świat interaktywnej rozrywki stoi przed Tobą otworem, wystarczy tylko kilka kliknięć i już możesz rozpocząć upragnioną zabawę z wybranym tytułem.

 

Weź drugi oddech.

 

Wyobraź sobie miejsce, w którym ktoś obdarowuje Cię za czerpanie radości z gry. Teraz posłuchaj uważnie. Bananki łączą te korzyści i oferują jeszcze więcej! Wszystkich aktywnych użytkowników nagradzamy banankami, które możesz dowolnie rozdysponować. No dobrze, ale co z nimi zrobić zapytasz. Wymieniaj je na doładowania PaySafeCard lub doładowania Sedoc, które zasilą Twoje konto w ulubionej grze, zdobywaj skiny do Counter Strike Global Offensive lub kupuj fizyczne produkty w Fabryce Graczy.

 

Chcesz otrzymać jeszcze więcej?

 

Stwórz swojego awatara, dołącz do banankowej społeczności i ulepszaj swoje konto. To wszystko dostaniesz w łatwy i szybki sposób, bez wychodzenia z domu.

 

Kim jesteśmy?

 

W dużym skrócie - młodym, kreatywnym, ciekawym itd. itp. zespołem zapalonych graczy. Czujemy pewien niedosyt w związku z prężnie rozwijającą się gałęzią gier free-to-play.

 

Czego brakuje polskim użytkownikom?

 

Darmowej rozrywki, z której gracze mogą czerpać dodatkowe korzyści. Bo przecież dlaczego nie? Tak właśnie powstały Bananki. Tutaj to Ty decydujesz w co chcesz zagrać i co chcesz zyskać. Dołącz do naszej społeczności i przekonaj się na własnej skórze czym jest jeden z najbardziej fascynujących polskich projektów.

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Chat