Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
0.0 0 910 0
01.07.2017

Twitch w roli ADC - niedoceniany potencjał (LoL).

W tym poradniku chciałbym przybliżyć wam styl gry Twitchem na pozycji adc. Ten niepozorny szczur potrafi wykręcić naprawdę nieziemskie obrażenia- wystarczy jedynie rozsądna gra oraz pozycjonowanie się. Na początku chciałbym przyjrzeć się jego umiejętnością: jego pasywna zdolność sprawia że nasze ataki podstawowe zadają obrażenia rozłożone w czasie i nakładają się do 6 razy. Jego zdolność umieszczona pod klawiszem Q umożliwia nam, po krótkiej chwili, wejście w stan niewidzialności, po której zakończeniu zyskujemy zwiększoną prędkość ataku. Pod W natomiast znajdziemy rzut flaszką, spowalniający oraz nakładający zdolność pasywną na obszarze na który ją rzucimy. Zdolność E umożliwia nam detonacje nałożonej zdolności pasywnej, umożliwiając zadanie solidnej porcji obrażeń- im więcej nałożyliśmy pasywki tym większe obrażenia zadamy.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jego superumiejętność pod klawiszem R sprawia, że nasze następne ataki podstawowe przebijają wrogów w linii oraz zyskują większy zasięg. Na początku rozgrywki, jak to bywa także z resztą strzelców, najważniejsze jest skupienie się na zdobywaniu złota z dobijania stronników przeciwnika. Twitch jest postacją nastawioną na środkową i późniejszą fazę gry, wiec we wcześniejszej fazie radziłbym unikać intensywnych walk, a skupić się jedynie na skalowaniu swojego potencjału poprzez zbieranie złota na przedmioty oraz zdobywania poziomu. Na 6 poziomie dostajemy bardzo dużego kopa do zadawanych obrażeń dzięki naszej zdolności R, jest to moment w którym możemy zacząć próby zabicia przeciwników na swojej lini, jednak wciąż posiadamy zbyt mało mocy aby forsować walki. Twitch jest postacią która bardzo opiera się na szybkości ataku, kluczem więc jest zdobycie przedmiotów zwiększających go w jak najszybszym czasie.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Kiedy zaopatrzymy się już w podstawowe przedmioty i zdobędziemy przewagę na linii, dzięki niewidzialności z umiejętności Q, bardzo łatwo możemy schodzić na środkową linię, zaskakując przeciwnika oraz zdobywając zabójstwo i często wieżę. Bardzo istotne jest odpowiednie pozycjonowanie się. Twitch jest praktycznie pozbawiony mechanizmu umożliwiającego ucieczkę, jego Q co prawda jest jakimś wyjściem z opresji, ale często nie mamy odpowiednio dużo czasu aby kamuflaż zaczął działać. W walkach drużynowych ustawiamy się na tyłach swojej drużyny, lub jeśli dochodzimy do walki spóźnieni, warto skorzystać z chaosu powstałego na skutek bitwy i zajść przeciwną drużynę od tyłu, po czym używając superumiejętności R zadać ogromne obrażenia wszystkim przeciwnikom znajdujących się na linii ataku. Twitch jest postacią z ogromnym potencjałem i mam nadzieję że choć trochę was do niego zachęciłem.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez evengace

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) JAK SZYBKO ZAROBIĆ PIENIĄDZE W GTA ONLINE!?

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
2

Grand Theft Auto V (B2P) Jak zarabiać dużo w GTA ONLINE małym kosztem!

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
3

DOTA 2 Poradnik dla początkujących graczy którzy nie za bardzo rozumieją DOTA 2

Poradnik marcin072
4

League of Legends TSM historia drużyny

Poradnik margoni12
5

Tajemnice i Ciekawostki z gier.

Recenzja XjasiekX22
6

Star Stable Recenzja gry Star Stable :)

Recenzja Blondek !!!
7

Jackpot Clicker. Jak zdobyć pierwszy milion?

Poradnik HXGames
8

Metin2 Metin2 - GRA DLA FANÓW GRINDOWANIA.

Recenzja Mesashii
9

MovieStarPlanet MSP Jak szybko zarobić StarConis na MovieStarPlanet?

Poradnik HeroM
10

Goodgame Empire Jak zdobywać rubiny w Goodgame Empire?

Poradnik Banankowiec2453
Chat