Jak to działa
5.0 1 325 0
22.12.2017

FlatOut 2 - recenzja

FlatOut 2 to gra dla wyścigowa dla prawdziwych piratów drogowych, w którą zagrywałem się w dzieciństwie

Jeśli uwielbiasz samochodowe wyścigi, wolność za kółkiem, poczucie ogromnej prędkości i lubisz rozwalać w trakcie jazdy czyjeś bryki to ta gra jest właśnie dla ciebie. Tutaj nie liczy się tylko miejsce na mecie, ale to czy w ogóle tam dojedziesz! W czasie wyścigu możemy rozwalać i niszczyć samochody konkurencji na około 30 różnych sposobów, lub spychać je na inne, czasem nawet wybuchowe elementy mapy np. stacje benzynowe. W czasie każdej, nawet niewielkiej kolizji w powietrzu fruwają kawałki karoserii i innych części auta, a jeśli dojdzie do poważniejszej kolizji, bywa nawet tak, że kierowca zaliczy widowiskowy lot przez przednią szybę. W skrócie totalna masakra, ale jednocześnie realistyczna.
Dzięki bardzo dokładnemu odwzorowaniu praw fizyki, wszystko zachowuję się prawie tak, jak w rzeczywistości.

Gra może wydaje się prosta, lecz tak nie jest. Na trasie po każdej kolizji znajduje się coraz więcej śmieci i innych rzeczy które działają jak pułapki. Przejeżdżanie między nimi bywa na prawdę trudne, zwłaszcza że komputerowi przeciwnicy są bardzo inteligentni i próbują nas wyeliminować na wiele sposobów.

Granie w FlatOut 2 chyba nie ma prawa się znudzić. W grze dostępne jest 32 unikalne pojazdy które posiadają kolejne kilka klas, a każdym z nich jeździ się inaczej. Auta sportowe są zwinne, szybkie i zwrotne, natomiast bardzo delikatne więc po nawet 1 kraksie nie zostaje z nich wiele. Trucki są wielkie, trochę wolniejsze ale przede wszystkim bardziej wytrzymałe i z nawet największych wypadków wychodzą prawie cało.
W grze występuje wiele map, od pustynnych, leśnych czy górskich po miejskie gdzie nietrudno o wypadek. Na każdej mapie jeździ się inaczej, np. po pustych trasach trzeba uważać jedynie na konkurentów, natomiast w mieście jest wiele przeszkód i nagłych skrętów dlatego trzeba być czujnym.

W grze jest kilka trybów gry, jednym z nich jest descruction derby które polegają na wyeliminowaniu wszystkich innych pojazdów poprzez totalne zniszczenie - coś dla fanów niezłej rozwałki. Jeśli nie mamy ochoty na standardowe tryby, możemy pograć w 12 mini gierek, w których główną rolę odgrywa nasz kierowca samochodu, polegają one na trafianiu naszego kierowcy w tarcze, czy wyrzuceniem go na jak najdalszy dystans, aż po granie nim w kręgle!

FlatOut 2 to najlepsza gra wyścigowa w jaką grałem. Pozwala na odstresowanie się i pozbycie złych emocji. Dzięki dobremu soundtrack'owi pozwala wczuć się w klimat.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez TurboBagiety

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Najlepsze internetowe ubieranki

Recenzja TheMaślak
2

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
3

Terraria - Biomy i ich tajemnice

Poradnik TheMaślak
4

Roblox Poradnik jak kupić robuxy za pomocą PSC

Poradnik korniszon21213
5

ETS2 Recenzja modyfikacji ,,Poland Rebuilding''

Recenzja Piotrek_WAR
6

Margonem 3 najlepsze gry według Diaza!

Recenzja Felipe Diaz
7

Goodgame Empire Jak zdobywać rubiny w Goodgame Empire?

Poradnik Banankowiec2453
8

Travian Dlaczego warto zacząć grę w Travian?

Recenzja vacper
9

Shakes & Fidget SF GAME - PODSTAWY, PORADY JAK ZACZĄĆ

Poradnik kondziu1212
10

League of Legends League of Legends - Opening 30 Skrzynek

Video ★✘нαcкεd✘★™
Discord