Jak to działa
0.0 0 456 0
05.01.2018

Worms 4 Totalna Rozwałka

Worms 4 nie różni się specjalnie od innych części , znajdziemy tu ten sam humor i zasady gry, ale brakuje tu fortów które można spotkać w Worms Forts Oblężenie. Standardowo kontrolujemy robale wyposażone w przeróżne typy broni przenośnej. Od karabinów, strzelb, wyrzutni rakiet, po wybuchowe owce. Naszą standardową bronią jest bazooka. System celowania również nie uległ zmianie. Namierzamy wroga, spacją ładujemy moc, i strzelamy. Jednak nadal może przeszkodzić nam wiatr który bywa dla nas 2 przeciwnikiem. W odróżnieniu od Worms Forts nie musimy przejmować się wrogimi budowlami, lecz naszym głównym celem jest pozbycie się przeciwników.

Nową opcją w Worms 4 jest możliwość zmiany wyglądu naszego robala. Do dyspozycji mamy zmianę twarzy, głowy, oczu, rąk, głosu i wielu innych rzeczy które zapewniają naszemu robakowi niepowtarzalny wygląd.
Kolejną nową opcją jest Fabryka Broni. Jest to warsztat w którym możemy tworzyć własne, oryginalne giwery z części innych broni. Daje nam to możliwość stworzenia broni przystosowanej do naszego stylu gry, oraz możemy zaskoczyć naszego przeciwnika który może nie spodziewać się, czym będziemy w niego strzelać w skutek czego nie będzie mógł się skutecznie bronić.

Warto wspomnieć również o dobrze rozbudowanej kampanii w pełnym tym słowa znaczeniu, gdyż składa się ona z blisko 30 etapów. W misjach nie zajmujemy się standardowym tłuczeniem przeciwników, lecz dla odmiany mamy dotrzeć w określone miejsce na mapie, lub zniszczyć jakiś obiekt. Dla urozmaicenia możemy nawet natrafić na bossa, którego wcale nie tak łatwo pokonać, gdyż dysponuje złożonym arsenałem i dużą ilością energii, dlatego trzeba ruszyć głową, a nie tylko atakować.
Kampania single-player jest przednia, ale esencją gry jest tryb sieciowy w którym nie brakuje różnych trybów. Co najlepsze możemy grać na jednym komputerze z ponad 4 znajomymi na raz, wykonując tury na zmianę. Do dyspozycji mamy ponad 20 różnych map, niektóre nawet z trybu kampanii. Gra oferuje nam tryb Wyzwania, w którym możemy trenować nasze umiejętności w posługiwaniu się karabinem snajperskim, plecakiem odrzutowym itp.

Worms 4 Totalna Rozwałka prowadza co prawda trochę świeżości w postaci np Fabryki Broni, czy możliwości personalizacji naszego robaka ale koniec końców nie wyróżnia się specjalnie z pozostałych części serii. Nadal zdarzać się mogą problemy z działaniem kamery czy sterowaniem.
Na plus zasługuje natomiast porządnie wykonana polonizacja. Jeśli ktoś z was jeszcze nie grał w Wormsy, a chce zacząć , to sięgając po ten tytuł nie traci zbyt wiele, gdyż nie różni się on bardzo od poprzednich.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez TurboBagiety

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) JAK SZYBKO ZAROBIĆ PIENIĄDZE W GTA ONLINE!?

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
2

Grand Theft Auto V (B2P) Jak zarabiać dużo w GTA ONLINE małym kosztem!

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
3

DOTA 2 Poradnik dla początkujących graczy którzy nie za bardzo rozumieją DOTA 2

Poradnik marcin072
4

Tajemnice i Ciekawostki z gier.

Recenzja XjasiekX22
5

World of Tanks T-34-85 Rudy - Legenda kina

Recenzja HansOmen
6

Goodgame Empire Recenzja gry: Goodgame empire

Recenzja Cesere
7

Karty w Clash Royale - Knight

Poradnik TheMaślak
8

MovieStarPlanet MSP 5000 Fame w krótkim czasie?! - Suknia Fame Lady,Koszulka Drip oraz tradycyjne wbijanie lvl

Poradnik LoveBanankiPL
9

Fortnite Poradnik dla początkujących - Fortnite Battle Royale

Poradnik FajnyKotlet12
10

THE WOLF AMONG - EPISODE 1

Recenzja Cesere
Chat