Jak to działa

ASTA - The War of Tears and Winds forum

Przejdź do gry ASTA - The War of Tears and Winds

Serdecznie zapraszamy na asta forum, na jedyną tak prężnie i aktywnie rozwijającą się społeczność graczy MMORPG związaną z tą grą. W tym miejscu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, jeśli poszukujesz ludzi, którzy tak jak ty interesują się orientalnymi MMORPG. Jeśli tak jak oni, lubisz najlepsze darmowe gry mmorpg, koniecznie dołącz do naszej społeczności! Wspólnie odkrywamy sekrety oraz tajemnice ASTA: The War of Tears and Winds, wspólnie tworząc zaprzyjaźnioną grupę. Jeśli poszukujesz pomocy lub porady, nie radzisz sobie z jakimś aspektem gry lub też chcesz podzielić się dotychczasowymi doświadczeniami, uwagami lub spostrzeżeniami na jakiś temat - asta the war of tears and winds forum to miejsce przygotowane z myślą o tobie.


Nazywana "azjatyckim WoW-em" została zaprojektowana przez koreańskie studio Polygon Games kusi przepięknym interfejsem, możliwością interakcji z innymi, dynamicznym rozwojem postaci oraz wspaniałą muzykę. ASTA: The War of Tears and Winds pozwala nam grać jedną z pięciu klas - wojownikiem, łotrzykiem, uzdrowicielem. łucznikiem albo magiem. Spośród ras wybieramy z kolei człowieka, draconiana i tigerana. Rozwijają się oni za sprawą gracza, ulepszają swój ekwipunek oraz podnoszą swoje zdolności i umiejętności. Jednocześnie, cała fabuła gry umiejscowiona jest w świecie opartym o mitologię azjatycką, połączoną w elegancki sposób z zachodnim folklorem fantasy.


Dołącz do asta forum, aby odnaleźć graczy, którzy podobnie jak ty szukają wspaniałej rozgrywki. Dzięki naszej społeczności będziesz mógł odnaleźć osoby, które chętnie wezmą z tobą udział w raidach bądź zmierzą się w walce jeden na jednego w trybie Player vs Player. Na forum znajdziesz również tych, z którymi będziesz mógł założyć gildię lub dołączyć do już istniejącej. Z całą pewnością gra wciągnie cię na długie godziny, zaś forum ułatwi ci zawiązanie przyjaźni oraz sojuszy, dzięki którym uczynisz swoją rozgrywkę lepszą, a już na pewno przyjemniejszą.

Discord