Jak to działa

Cloud Pirates B2P forum

Przejdź do gry Cloud Pirates B2P

Piracie! Czy jesteś gotowy na największą przygodę swojego życia? Jeśli tak, to już teraz zapraszamy Cię, abyś przeżył ją wspólnie z nami - najpotężniejszą w sieci społecznością Cloud Pirates B2P forum. Tytuł ten nie może umknąć uwadze graczom kochającym najlepsze darmowe gry MMORPG. Wciel się więc w postać kapitana powietrznego statku i zobacz jak wiele tajemnic skrywa przed Tobą świat. Fabuła przeniesie Cię w realia Sarnaut, który przed tysiącem lat został poszatkowany przez kataklizm. Teraz w przestrzeni powietrznej unoszą się małe wyspy, a ci, którzy na nich przetrwali skonstruowali statki potrafiące unosić się w przestrzeni powietrznej. Motoryka gry jest bardzo dynamiczna. Jako powietrzny pirat będziesz musiał nawiązać nić porozumienia z mieszkańcami pozostałych wysp. Wszystko to w celu poszukiwania skarbów i starożytnych artefaktów.


Co szczególnie ujmuje w grze? Z całą pewnością przykucie dużej uwagi twórców do detali. Pierwsze, co rzuca się w oczy to doskonała oprawa graficzna i świetne zaplecze dźwiękowe, które umili Ci każdą minutę poświęconą rozgrywce.


Szukasz sposobu na zabicie wolnego czasu? Zostań powietrznym piratem a w między czasie dziel się z nami swoimi wskazówkami dotyczącymi każdego aspektu gry. Jesteśmy przekonani, że wspólnie uda nam się przeciwstawić wszystkim stawianym trudnościom i barierom. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym graczem, czy też może dopiero zaczynasz swoją fantastyczną przygodę Cloud Pirates B2P forum to miejsce idealne dla Ciebie. Czekamy więc i zachęcamy, abyś już teraz założył darmowe konto i dołączył do naszej społeczności. Tutaj wszyscy cieszymy się swoimi sukcesami, opowiadamy o tajemnicach fabuły, których dotychczas nie udało się jeszcze odkryć i pomagamy nowym graczom postawić pierwsze, a zarazem najtrudniejsze kroki.

Discord