Jak to działa

Piracie! Czy jesteś gotowy na największą przygodę swojego życia? Jeśli tak, to już teraz zapraszamy Cię, abyś przeżył ją wspólnie z nami - najpotężniejszą w sieci społecznością Cloud Pirates B2P forum. Tytuł ten nie może umknąć uwadze graczom kochającym najlepsze darmowe gry MMORPG. Wciel się więc w postać kapitana powietrznego statku i zobacz jak wiele tajemnic skrywa przed Tobą świat. Fabuła przeniesie Cię w realia Sarnaut, który przed tysiącem lat został poszatkowany przez kataklizm. Teraz w przestrzeni powietrznej unoszą się małe wyspy, a ci, którzy na nich przetrwali skonstruowali statki potrafiące unosić się w przestrzeni powietrznej. Motoryka gry jest bardzo dynamiczna. Jako powietrzny pirat będziesz musiał nawiązać nić porozumienia z mieszkańcami pozostałych wysp. Wszystko to w celu poszukiwania skarbów i starożytnych artefaktów.


Co szczególnie ujmuje w grze? Z całą pewnością przykucie dużej uwagi twórców do detali. Pierwsze, co rzuca się w oczy to doskonała oprawa graficzna i świetne zaplecze dźwiękowe, które umili Ci każdą minutę poświęconą rozgrywce.


Szukasz sposobu na zabicie wolnego czasu? Zostań powietrznym piratem a w między czasie dziel się z nami swoimi wskazówkami dotyczącymi każdego aspektu gry. Jesteśmy przekonani, że wspólnie uda nam się przeciwstawić wszystkim stawianym trudnościom i barierom. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym graczem, czy też może dopiero zaczynasz swoją fantastyczną przygodę Cloud Pirates B2P forum to miejsce idealne dla Ciebie. Czekamy więc i zachęcamy, abyś już teraz założył darmowe konto i dołączył do naszej społeczności. Tutaj wszyscy cieszymy się swoimi sukcesami, opowiadamy o tajemnicach fabuły, których dotychczas nie udało się jeszcze odkryć i pomagamy nowym graczom postawić pierwsze, a zarazem najtrudniejsze kroki.

Chat