Jak to działa
Forum

CSGO Prime (B2P)

Login
Wiadomość
4.8 (głosów: 325)
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
RadziQ Newby
Posty: 4
Dołączył: 17.02.2017
Status: Offline

Czy za posiadanie wspomagaczy jest ban?

01.03.2017, 19:06
Hej z tej strony RadziQ.
Mam do was pewno pytanie dotyczące CS:GO. Oryginalnego oczywiście. Przed pełną wersją posiadałem jak i również posiadam CS:GO WarZone. Patrzyłem na różne cheaty do cs go, ale w programach. Jeden był fajny, ale niestety do wersji steam. Gdzieś w pobranych mam jeszcze coś, ale to nie działa. Mam też z dwa cheaty w koszu, które mi się nie podobają i jeden do wersji steam, który pewnie działa. I mam pytanie. Czy jeśli NIE uruchamiając tego cheata. (Mam na myśli, że go posiadam, ale wchodząc do CS'a ze steam go nie ruszam) Wchodząc w grę typu Death Mecz czy wyścig zbrojeń mogę dostać bana? A ważniejsze czy jeśli posiadając cheat na komputerze, ale nie odpalając w oryginalnej wersji, gdy wejdę pograć turniej mogę dostać VAC'a? Czy jednak mogę sobie posiadać i normalnie grać.
Jestem ciekawy, albowiem chciałbym pograć przykładowo na Botach lub na nie oryginalnym CS'ie z poza steam w użyciem wspomagaczy. Nie chciałbym sytuacji, że wchodzę do turniejowego i dostaje praktycznie za nic bo tylko posiadam. Liczę na szybką i prawidłową odpowiedź z waszej strony.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: Czy za posiadanie wspomagaczy jest ban? - 03.03.2017, 00:48
BANANEK1401 Newby
Posty: 4
Dołączył: 11.02.2017
Status: Offline
Jeśli nie kombinujesz z plikami gry na steam to nie powinno być problemów
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Czy za posiadanie wspomagaczy jest ban? - 03.03.2017, 14:45
RadziQ Newby
Posty: 4
Dołączył: 17.02.2017
Status: Offline
Okej, dzięki. Byłem ciekawy bo nie chcę sobie wejść do turniejowego i dostać jakiegoś głupiego bana, że posiadam, a nie używam.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat