Jak to działa
Login
Wiadomość
Przejdź do gry CSGO (B2P)
4.8 (ocen: 258)
elmosik Newby
Posty: 2
Dołączył: 17.03.2017
Status: Offline

guano

18.07.2017, 12:16
niedzial nieda sie screena przeniesc z e steam na bananki bezsens
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny1 Troll
RE: guano - 18.07.2017, 12:25
JestemKacper Master
Posty: 908
Dołączył: 19.05.2017
Status: Offline
Spokojnie, wystarczy że wejdziesz folder Steam ze zrzutami ekranu, a następnie wyślesz go. Po za tym zawsze możesz wykonać go za pomocą Prt Scrn, następnie Ctrl + C. Potem wkleić do painta, zapisać i wysłać.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: guano - 18.07.2017, 20:37
Shouten Newby
Posty: 4
Dołączył: 12.07.2017
Status: Offline
"Print Screen" zapisuje zawartość widocznego dla Ciebie ekranu do schowka, wciskanie po nim "ctrl + c" jest bezużyteczne, bezcelowe i może prowadzić do zastąpienia Twojego zrzutu ekranu inną zawartością, szczególnie odradzam takie praktyki.

Jak wspominałem, "prnt scr" (lub dowolnie inaczej na Twojej klawiaturze) zapisuje zrzut ekranu do schowka, wystarczy otworzyć paint, wybrać "wklej" z górnego menu, albo kliknąć lewym przyciskiem myszy i wybrać "wklej" lub najzwyczajniej wcisnąć "ctrl + v" (wklej).
"Prnt scr" nie zawsze działa, weź to pod uwagę. Zdarza się, że zrzut ekranu się nie zapisuje, choćbyś uderzał w klawiaturę tak mocno, że chciałaby się rozpaść.
Najlepszą metodą jest zrobić screen poprzez steam (domyślnie F5), po wyjściu z gry owy screen zostanie Ci przedstawiony jako zapisany, wystarczy kliknąć "pokaż na dysku" (odpowiednio w innych wersjach językowych), otworzy Ci to wtedy nowe okno z folderem w którym znajdują się Twoje zrzuty ekranu. Wystarczy przeciągnąć Twój zrzut na bananki, zrzut zostanie załadowany, będziesz mógł sprawdzić czy aby na pewno wrzuciłeś odpowiedni i wysłać.

Tyle.
Rzetelny Społecznik Pomocny3 Wulgarny Troll
Discord