Jak to działa
Forum

CSGO Prime (B2P)

Login
Wiadomość
4.8 (głosów: 325)
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
Pink Sheep Lololololololo Master
Posty: 854
Dołączył: 20.05.2016
Status: Offline

Jak czitować? (XD)

19.10.2017, 22:55
UWAGA: Poradnik napisany dla beki. Nie cheatujcie w CS:GO, chyba że macie guest pass/30 kont. Sam haxowania nie propsuję i uważam to za zło najgorsze. Każdego haksiora od razu zgłaszam i czekam na vacacje dla takowego.

1. Kup cheaty. Te darmowe to wirusy/są wykrywalne od samego początku. Poszukaj sobie niewykrywalnych, ewentualnie idź na ryzyko z aimware.
2. Skonfiguruj je. Ogarnij to podczas przerwy taktycznej/poza grą. Aimware możesz ogarnąć poza meczem.
3. Kryj się. Nie korzystaj za dużo z aimbota (tylko gdy przegrywasz 14 rundami), ogólnie to staraj się nie wyglądać na czitera. Nie skanuj przez ściany, wyglądaj naturalnie, nie dawaj info jak typowy wh (stoisz na tt, wszyscy rushują A i ty nagle "4 B, 1 BANANA"). Oczywiście mogłeś mieć chłopca na posyłki, ale to by było dziwne.
4. Zarezerwuj miejsce w hotelu, paliwo w samochodzie (będziesz go potrzebował) i haxuj bardzo ostro (wal główki jak wariat, miej chore drgania celownika, korzystaj z kręcioły/vertigo boosta).
5. Zapomnij o CS:GO i wyjedź na wakacje.
6 wariant 1. Odpal CS:GO przed powrotem. Jeżeli masz darmowe wakacje (wiadomo jakie), to przedłuż miejsce w hotelu i zatankuj samochód.
6 wariant 2. Odpal CS:GO przed powrotem. Jeżeli możesz wracać, to zrób to szybko i w domu powtarzaj kroki 4 i 5 aż do darmowych wakacji!






Oczywiście jest to poradnik jak wyłapać vacbana! Nie odpowiadam za ból dolnej części ciała, a wszystko robisz za swoje pieniądze. Jest to satyra i cheatowanie jest zabronione. Istnieją też osoby, którym zniszczyło to karierę (czytaj: KQLY, smn, sf, emilio). Zamiast cheatować wyjdź na basen, zagraj w piłkę, przebiegnij się, skorzystaj z Pokemon GO lub po prostu usiądź wygodnie na krześle i utnij sobie drzemkę! Gwarantuję, że da to więcej korzyści niż aimbot.
Rzetelny Społecznik1 Pomocny Wulgarny Troll2
RE: Jak czitować? (XD) - 20.10.2017, 15:02
ketty Master
Posty: 530
Dołączył: 05.07.2017
Status: Offline
Cześć. A to mój poradnik

1. Kup konto z silverem, lub czyste, mając umiejętności przynajmniej Master Guardiana.
2. Znajdź na internecie zdjęcie z jakiegoś anime, i ustaw je na profilowe Steama.
3. Zbinduj sobie kilka rzeczy, takich jak:

Fake Spinbot:
bind "[" "sensitivity (czułość na której grasz normalnie); bind "]" "sensitivity 9999.99". Teraz gdy klikniesz ] będziesz latał jak na spinbocie, a gdy klikniesz [, twoje sensitivity powróci do normalnego.

Aimware/inny czit/Amerykański spam memów.

bind "w" "say Aimware 100$ lifetime"
bind "s" "say He will not divide us."
bind "a" "Sponsored by Aimware."
bind "d" "RIP Harambe
  • .

  • 4. Graj, i zostań zreportowany 100 razy, ewentualnie dostań bana za cheaty od jakiegoś goldzika.
    Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
    RE: Jak czitować? (XD) - 20.10.2017, 15:06
    JestemKacper Master
    Posty: 1089
    Dołączył: 19.05.2017
    Status: Offline
    A mój poradnik na darmowego VAC'a to umieć dobrze grać. Wtedy na pewno spostrzegą Ciebie jako cheatera, a co najważniejsze będziesz móc chwalić się VACiem za nic.
    Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
    RE: Jak czitować? (XD) - 21.10.2017, 11:11
    Pink Sheep Lololololololo Master
    Posty: 854
    Dołączył: 20.05.2016
    Status: Offline
    Ej, ten fake spinbot działa!
    (przestawiłem na 50)
    Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
    RE: Jak czitować? (XD) - 23.10.2017, 14:28
    ketty Master
    Posty: 530
    Dołączył: 05.07.2017
    Status: Offline
    Pink Sheep LololololololoEj, ten fake spinbot działa!
    (przestawiłem na 50)
    Działa, działa - tylko nie polecam grać samemu, bo zaczna cię kickować na MMie :P.
    Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
    RE: Jak czitować? (XD) - 25.10.2017, 16:13
    Pink Sheep Lololololololo Master
    Posty: 854
    Dołączył: 20.05.2016
    Status: Offline
    Dostałem już jednego kicka. Ogólnie to sobie trollowałem tym też na Safehouse i zadźgałem ziomka. Od razu zjechali mnie od cheatera.
    Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
    Chat