Jak to działa
Forum

Dragon Awaken

Login
Wiadomość
3.9 (głosów: 32)
Przejdź do gry Dragon Awaken
slimaqowa Newby
Posty: 14
Dołączył: 11.09.2017
Status: Offline

Jak wybrać nick w grze?

15.11.2017, 20:54
Zadziała się pewna dziwna rzecz. Próbowałam rejestracji w grze najpierw dwa razy - strona bananki nie zaliczyła mi ich. Za trzecim razem się udało, wpisałam nick postaci, wszystko okej, pograłam sobie trochę. Następnym razem próbuję się zalogować w grze i pokazuje mi, że postać na jaką chcę się zalogować nie istnieje, a kiedy postanowiłam spróbować rejestracji to jeszcze raz zarejestrowało mi postać na tego samego maila mimo, że już go przecież używałam...Podobnie było z pozostałymi dwoma mailami, których użyłam poprzednio. Czy to jakiś błąd serwera? Nie mogę przez to nadać nazwy swojej postaci, więc nawet jak zrobię zadania na banankach nie będę mogła wysłać rzetelnego screena., bo moja postać zamiast nazwy ma opis "None"...
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Jak wybrać nick w grze? - 04.03.2018, 20:09
Gandlafpl Newby
Posty: 13
Dołączył: 16.01.2018
Status: Offline
mam to samo
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Jak wybrać nick w grze? - 05.03.2018, 13:48
Notelekseltis Newby
Posty: 8
Dołączył: 06.02.2018
Status: Offline
Osobiście nie mam pojęcia o co tu chodzi, ale też dziś miałem problem, że nia da się do gry zalogować, ani przypominanie hasła nie działa, pisze, że dany email nie istnieje. Nie wiem jak to działa dokładnie... mam konto w grze Sacred Saga Online, bo też najtrudniej w niej jest nie przegapić awansu. W przypadku tej gry jest górny pasek od FreeGame i z lewej strony jest ikonka pada z napisem obok All Games i z tej listy wybieram grę Dragon Awaken i wszystko działa, jednak jest to konto założone z odnośnika do konta google,

Osobne konto, które musiałem założyć przez standardowe wpisanie maila w formularzu, bo nie chciało mi zaliczyć rejestracji przez FreeGame, zginęło i nieistnieje

A że widzę, że też masz konto w Sacred Saga Online.. to może ta metoda też i u Ciebie zadziała


Pozdrawiam i życzę powodzenia :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat