Jak to działa
Forum

Football Team

Login
Wiadomość
4.6 (głosów: 496)
Przejdź do gry Football Team
Cris_Wielki Newby
Posty: 2
Dołączył: 25.09.2020
Status: Offline

Jakie są zadania

29.09.2020, 14:41
Witam. Jeżeli było już to pytanie to bardzo przepraszam. Czy ktoś może mi napisać jakie są po kolei zadania w tej grze aby zdobyć bananki. Pytam bo w niektórych grach jest tak że trzeba przesłać screena tylko z konkretnym lvlem i teraz nie wiem jak to tutaj jest. Czy jak np w 1 zadaniu jest 11poziom do wbicia to trzeba wysłać screena tylko z tym lvlem czy mogę wysłać np jak już mam 20lvl?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Jakie są zadania - 29.09.2020, 15:04
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Offline
Cris_WielkiWitam. Jeżeli było już to pytanie to bardzo przepraszam. Czy ktoś może mi napisać jakie są po kolei zadania w tej grze aby zdobyć bananki. Pytam bo w niektórych grach jest tak że trzeba przesłać screena tylko z konkretnym lvlem i teraz nie wiem jak to tutaj jest. Czy jak np w 1 zadaniu jest 11poziom do wbicia to trzeba wysłać screena tylko z tym lvlem czy mogę wysłać np jak już mam 20lvl?
W tej grze zdobywa się osiagniecia i najlepiej mieć ich konkretną ilość jaka jest w danym zadaniu, jednak jak będziesz mieć o jedną odznakę więcej to też powinni to uznać.

Co do zadań to trudno powiedzieć ponieważ jest pewna pula zadań i każdy może dostać zupełnie inne zadanie.
Rzetelny2 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Jakie są zadania - 29.09.2020, 16:25
Cris_Wielki Newby
Posty: 2
Dołączył: 25.09.2020
Status: Offline
DuchPustkowiCris_WielkiWitam. Jeżeli było już to pytanie to bardzo przepraszam. Czy ktoś może mi napisać jakie są po kolei zadania w tej grze aby zdobyć bananki. Pytam bo w niektórych grach jest tak że trzeba przesłać screena tylko z konkretnym lvlem i teraz nie wiem jak to tutaj jest. Czy jak np w 1 zadaniu jest 11poziom do wbicia to trzeba wysłać screena tylko z tym lvlem czy mogę wysłać np jak już mam 20lvl?
W tej grze zdobywa się osiagniecia i najlepiej mieć ich konkretną ilość jaka jest w danym zadaniu, jednak jak będziesz mieć o jedną odznakę więcej to też powinni to uznać.

Co do zadań to trudno powiedzieć ponieważ jest pewna pula zadań i każdy może dostać zupełnie inne zadanie.
Dziękuję bardzo. W takim razie teraz tylko czekać na akceptację wykonania I zadania... Trochę szkoda, że tak długo trzeba czekać, bo nie wiedząc jakie jest drugie zadanie, stoję w miejscu z grą
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Jakie są zadania - 29.09.2020, 19:42
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Offline
Cris_Wielki
Co do zadań to trudno powiedzieć ponieważ jest pewna pula zadań i każdy może dostać zupełnie inne zadanie.
Dziękuję bardzo. W takim razie teraz tylko czekać na akceptację wykonania I zadania... Trochę szkoda, że tak długo trzeba czekać, bo nie wiedząc jakie jest drugie zadanie, stoję w miejscu z grą
W między czasie możesz zbierać znajomych i ustawiać kalendarz meczów, najlepiej na miesiąc do przodu :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat