Jak to działa
Forum

CSGO Prime (B2P)

Login
Wiadomość
4.8 (głosów: 325)
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
Pink Sheep Lololololololo Master
Posty: 854
Dołączył: 20.05.2016
Status: Offline

Janusze vaca

17.10.2017, 19:58
Możecie tutaj podawać historie ludzi, którzy dostali vacbana za banalne rzeczy lub "nic".

Moje historie:



Ja zacznę od niejakiego gościa o nicku Tepig43. Dostał on vaca za (podobno) nic. Znaleziono przeciwko niemu dowody, a sam banik przekroczył 14 dni. No po prostu pogratulować głupoty. 80% headshotów samo się nie wzięło (aimbocik?).

Jeszcze inny koleś dostał bana za haxy do WarZ. Mógł je wyłączyć na czas gry w CS:GO i by nie było nieprzyjemnej sytuacji. Link do wątku: http://steamcommunity.com/discussions/forum/9/828935672457965196
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Janusze vaca - 18.10.2017, 23:20
WewiorXDD Newby
Posty: 11
Dołączył: 17.08.2017
Status: Offline
124 dni od tego momentu ukradli mi konto, typ grał na haxach, napisałem do supportu, zmienili hasło, VAC, pisałem do suportu jak im sie skonczyły pomysły co odpisać zamkneli temat, prosiłem conajmniej o przeniesienie skinów na drugie konto i nic.

UWIELBIAM VALVE!!!!!
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Janusze vaca - 19.10.2017, 15:53
ketty Master
Posty: 530
Dołączył: 05.07.2017
Status: Offline
WewiorXDD124 dni od tego momentu ukradli mi konto, typ grał na haxach, napisałem do supportu, zmienili hasło, VAC, pisałem do suportu jak im sie skonczyły pomysły co odpisać zamkneli temat, prosiłem conajmniej o przeniesienie skinów na drugie konto i nic.

UWIELBIAM VALVE!!!!!
I właśnie mi się to nie podoba. Włam na konto, może i nie muszą wierzyć, że był włam (pomijając, to że mają dostęp do informacji takich, jak z jakich IP logowano się konta), ale popularnym streamerom uwierzyli. Rozumiem, że tacy ludzie znaczą coś dla społeczności cs'a, ale gdzie tu równość? Widać tu tylko chęć zarobku...
Rzetelny2 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Janusze vaca - 19.10.2017, 22:32
Pink Sheep Lololololololo Master
Posty: 854
Dołączył: 20.05.2016
Status: Offline
kettyWewiorXDD124 dni od tego momentu ukradli mi konto, typ grał na haxach, napisałem do supportu, zmienili hasło, VAC, pisałem do suportu jak im sie skonczyły pomysły co odpisać zamkneli temat, prosiłem conajmniej o przeniesienie skinów na drugie konto i nic.

UWIELBIAM VALVE!!!!!
I właśnie mi się to nie podoba. Włam na konto, może i nie muszą wierzyć, że był włam (pomijając, to że mają dostęp do informacji takich, jak z jakich IP logowano się konta), ale popularnym streamerom uwierzyli. Rozumiem, że tacy ludzie znaczą coś dla społeczności cs'a, ale gdzie tu równość? Widać tu tylko chęć zarobku...
No wiesz, teraz nawet za nic idzie wyłapać vacacje. Wyleć do Honolulu i o wszystkim zapomnij. Zrelaksuj się, poobserwuj świat dookoła siebie, nie siedź zapatrzony w monitor i nie znaj plaży tylko z de_lake! Masz darmowy urlop, wykorzystaj go.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Janusze vaca - 19.10.2017, 22:35
Pink Sheep Lololololololo Master
Posty: 854
Dołączył: 20.05.2016
Status: Offline
Za bardzo zbaczamy z tematu. Zaryzykuję stwierdzenie, że teraz opisywany koleś jest po prostu idiotą. Włączył sobie Cheat Engine, podpiął pod CS:GO i odpalił speedhacka (a bo nie znał host_timescale, a bo nie chciało mu się szukać, a bo grał na "prywatnym" serwerze, a bo to nikt nie wbije, a bo to bez VAC)...

Efektu chyba tłumaczyć nie muszę. Ogólnie cisnę z tej sytuacji po prostu bekę, bo co innego?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Janusze vaca - 21.10.2017, 14:36
WewiorXDD Newby
Posty: 11
Dołączył: 17.08.2017
Status: Offline
Tak kłupi, aby grać na haxach to nie jestem, wszczególności na moim głównym koncie.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat