Jak to działa
Forum

Football Team

Login
Wiadomość
4.6 (głosów: 496)
Przejdź do gry Football Team
hienafelek Newby
Posty: 9
Dołączył: 30.05.2020
Status: Offline

Weryfikacja ciągnąca się w nieskończoność

01.06.2020, 13:27
Od ponad 24h czekam na zaakceptowanie 2 zadania z 11 poziomem, i nadal nie mam zaakceptowanego zadania. Pierwsze z rejestracją po przesłaniu przeszło od razu.
Mam nadzieję że ten wątek jakkolwiek pomoże.
Dodam jeszcze że w 2 innych grach także czekam na weryfikację rejestracji - przesłałem screeny pokazujące maila od developerów.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Weryfikacja ciągnąca się w nieskończoność - 01.06.2020, 17:04
AlkoNinjaXXX Newby
Posty: 7
Dołączył: 12.04.2020
Status: Offline
Ja tak samo czekam ponad 3 dni na weryfikacje Q3 i nic. A na gamehag.com weryfikuje w mniej niż godzinę
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Weryfikacja ciągnąca się w nieskończoność - 01.06.2020, 21:05
hienafelek Newby
Posty: 9
Dołączył: 30.05.2020
Status: Offline
Po napisaniu tej skargi zweryfikowali mi w minutę. Teraz czekam kilka godzin na weryfikację kolejnego... jestem tu nowy i wiem, że będzie to tragedia.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Weryfikacja ciągnąca się w nieskończoność - 02.06.2020, 09:13
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Online
hienafelekPo napisaniu tej skargi zweryfikowali mi w minutę. Teraz czekam kilka godzin na weryfikację kolejnego... jestem tu nowy i wiem, że będzie to tragedia.
Weryfikacja rejestracji to zupełnie odrębny teamt i często wynika z nieprawidłowej konfiguracji przeglądarki lub programów blokujących rekalmy.

Rejestracja powinna przechodzić automatycznie w max 15 minut, jeżeli tak się nie dzieję to znaczy że rejestracja została źle wykonana lub coś ją zakłóciło (sama przegladarka, adblock itp)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Weryfikacja ciągnąca się w nieskończoność - 02.06.2020, 11:45
hienafelek Newby
Posty: 9
Dołączył: 30.05.2020
Status: Offline
DuchPustkowihienafelekPo napisaniu tej skargi zweryfikowali mi w minutę. Teraz czekam kilka godzin na weryfikację kolejnego... jestem tu nowy i wiem, że będzie to tragedia.
Weryfikacja rejestracji to zupełnie odrębny teamt i często wynika z nieprawidłowej konfiguracji przeglądarki lub programów blokujących rekalmy.

Rejestracja powinna przechodzić automatycznie w max 15 minut, jeżeli tak się nie dzieję to znaczy że rejestracja została źle wykonana lub coś ją zakłóciło (sama przegladarka, adblock itp)
Rejestracja przeszła w 5 minut, gdy wysłałem screena. Bez screena nic sie nie działo. Mówię natomiast o zadaniach, które ciągną się w nieskończoność.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Weryfikacja ciągnąca się w nieskończoność - 02.06.2020, 11:49
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Online
hienafelek
Rejestracja przeszła w 5 minut, gdy wysłałem screena. Bez screena nic sie nie działo. Mówię natomiast o zadaniach, które ciągną się w nieskończoność.
Jeżeli po rejestracji w ciągu tych 15 minut dostałeś odznakę na banankach i możliwość wpisania nicku na karcie gry na banankach to wszystko jest ok.

Co do zadań to jeżeli sprawdzanie trwa dłużej niż 2-3 dni (nie licząc weekendu) to pisz do supportu.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Weryfikacja ciągnąca się w nieskończoność - 02.06.2020, 16:13
hienafelek Newby
Posty: 9
Dołączył: 30.05.2020
Status: Offline
Wysłałem ostatnie. Mam nadzieję że zweryfikują w mniej niż 24h.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat