Jak to działa
Forum

MovieStarPlanet MSP

Login
Wiadomość
4.6 (głosów: 1125)
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
SofiSander Newby
Posty: 2
Dołączył: 18.09.2018
Status: Offline

6 level bez koszulki za 50k i tej sukienki famecoś

29.09.2018, 11:01
1. Tworzysz najpierw konto z dowolną nazwą, dowolnym e-mailem, dowolnym hasłem.
2. Robisz szybko te zadania z karier by wbić 4 level ( to trwa szybko i wystarczy skączyć tą pierwszą karierę)
3. Gdy wbijesz 4 level wejdź w dending studio i zrób 20 koszulek ( najlepiej za 50sc) nie zapomnij ich kupić
4. Gdy zrobisz te 20 koszulek ( i je kupisz XD) wejdż w zakładkę awards ( na swoim profilu) i odbierz cztery nagrody ( dwie za zrobienie 20 koszylek 2 za kupienie 20 koszulek) .
5. Gdy odbierzesz fame wbijesz 6 level
PS: Może wam się wydawać, że to długo trwa ale tak nie jest ja robie tak od dawna nic sie nie popsuło a wbicie tego levelu nie zajmuje więcej niż 5 minut. Więc polecam
Rzetelny Społecznik Pomocny2 Wulgarny Troll
RE: 6 level bez koszulki za 50k i tej sukienki famecoś - 29.09.2018, 11:08
SofiSander Newby
Posty: 2
Dołączył: 18.09.2018
Status: Offline
*Densing studio Naprawde sory za błędy pisałam to w pośpiechu bo uznałam że wiele graczy ma problem z wbijaniem 6 levelu na dodatkowych kontach bez tej bluzki i sukienki... Mam nadzieję że się wam to spodobało, a tak po zatym to jeśli macie jakieś stare zaproszenia ( na msp bo kiedyś można było zapraszać przyjaciół i zdobywać za ich 6lvl 200sc ) to dalej jest taka możliwość ponieważ na tych starych wiadomościach jet link, który możecie używać do woli i korzystając z mojej rady dlej zdobywać sc .
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat