Jak to działa
Forum

SAO's Legend

Login
Wiadomość
3.9 (głosów: 200)
Przejdź do gry SAO's Legend
gt366t Newby
Posty: 56
Dołączył: 15.11.2016
Status: Offline

Błąd

17.11.2016, 14:51
Zarejestrowałem się w grze, potwierdziłem email i wszedłem wchodząc przez bananki. Po potwierdzeniu email osiągnąłem 10 poziom odznaki nie mam i zadań nie mogę wykonywać.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Błąd - 27.11.2016, 17:18
Adam6 Newby
Posty: 79
Dołączył: 07.01.2016
Status: Offline
Akceptacja dalszych zadań przychodzi automatycznie od wydawcy jak tylko email z rejestracji w grze zostanie potwierdzony lub po zalogowaniu do gry - więc upewnić się, że email został potwierdzony.

Jeżeli do kilku godzin nie ma tego potwierdzenia to najczęściej powodami są:

- osoba rejestrująca się grała już w daną grę i informacje o tym zapisane są w ciasteczkach przeglądarki (usuń ciasteczka),
- przeprowadzono dużo rejestracji w tym samym czasie z jednego IP (odczekaj kilka dni lub zmień przeglądarkę, w ostateczności reinstal przeglądarki),
- nie dokończona poprawnie rejestracji (strona zawiesiła się, email nie został potwierdzony, włączone dodatki blokujące reklamy itp.),
- w przypadku gier opartych na kliencie, masz zapisane na komputerze dane z poprzednich kont (trzeba je usunąć, by zaliczyło stworzenie nowego konta).

Sprawdź każdą możliwość, bo to są najczęściej powody, dla których zadanie nie zostaje zaliczone.

Mam nadzieje, że pomogłem ;)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat