Jak to działa

Co trzeba zrobić żeby... ?

Przejdź do gry World of Tanks
Co trzeba zrobić żeby... ?
Dodał WiktoR07 22.01.2016, 10:29

co trzeba zrobić żeby można wpisać swoje imię w grze . Przecież stworzyłem konto i rozegrałem bitwę i nadal NiE wyskakuje kolumna żeby wpisać imię

Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Ralfonsik Alfonsik $$$ 25.01.2016, 13:32

Witam
W grze ' WorldofTanks' wydaje mi się że nie wyskoczy Ci taka kolumna.
Wystarczy że zarejestrujesz się i odczekasz kilka dni aż administratorzy udostępnią Ci możliwość wykonywania zadań w tej grze czyli , dostaniesz odznakę za rejestrację z linku.

WiktoR07 28.01.2016, 10:16

odczekałem i nic

Ralfonsik Alfonsik $$$ 29.01.2016, 21:18

Miałem podobną sytuację , wręcz taką samą. Skontaktowałem się z administracją która udzieliła mi kilku istotnych rad. Sprawdź czy spełniasz wszystkie kryteria przemawiające za przyznaniem Ci odznaki tzn, sprawdź:
-potwierdzenie e-mail
-usuń ciasteczka bo jeśli grałeś na danym komputerze lub też urządzeniu przenośnym dane z tamtego konta są nadal widoczne i nie jest możliwe przyznanie odznaki...
Wymieniłem Ci tylko najistotniejsze rady ale jeśli chcesz możesz skontaktować się z administracją i ona udzieli Ci wszelkich rad :).
Pozdrawiam
Ralfik $$$

WiktoR07 30.01.2016, 11:02

Ralfonsik Alfonsik $$$ :
Miałem podobną sytuację , wręcz taką samą. Skontaktowałem się z administracją która udzieliła mi kilku istotnych rad. Sprawdź czy spełniasz wszystkie kryteria przemawiające za przyznaniem Ci odznaki tzn, sprawdź:
-potwierdzenie e-mail
-usuń ciasteczka bo jeśli grałeś na danym komputerze lub też urządzeniu przenośnym dane z tamtego konta są nadal widoczne i nie jest możliwe przyznanie odznaki...
Wymieniłem Ci tylko najistotniejsze rady ale jeśli chcesz możesz skontaktować się z administracją i ona udzieli Ci wszelkich rad :).
Pozdrawiam
Ralfik $$$

WiktoR07 30.01.2016, 11:03

Ale trzeba odczekać żeby wskoczyła ta kolumna , bo już wszystko zrobiłem to co napisałeś

ArrivalPL 09.01.2017, 15:15

Działa?