Jak to działa
Forum

MovieStarPlanet MSP

Login
Wiadomość
4.6 (głosów: 1125)
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
Lalcia Newby
Posty: 1
Dołączył: 02.05.2018
Status: Offline

Czad

02.05.2018, 11:41
1.Oczy vip bez vip:Jeżeli chodzi o to ile się trzyma czy cały czas czy kilka dni to nie mam pojęcia xd
z tego co wiem to nie płacicie za to (chyba)
Więc przejdźmy do punktów:
1.Zanim zrobisz punkt 2 przeczytaj punkt 3 i 4
2.Wejdź do kliniki piękna i wybierz oczy vip które chcesz. Ps. Do tego przyda się laptop który zamula co chwile :D
3.Wyjdź i wejdź jeszcze raz.
4 ZANIM SIĘ POJAWIĄ oczy kliknij w to miejsce i szybko kup!
Wiem, że może to nie wyjść na niektórych komputerach ale można spróbować :)
A i dziękuje za komy typu " Nie działa -,-" Bo trzeba nabrać wprawy i przede wszystkim szybko klikać!

2. Vip za darmo
Oczywiście nie ma nic TOTALNIE za darmo ale jak masz czas i cierpliwość to to jest dla ciebie xdd
Istnieje taka strona jak bananki. Co trzeba zrobić:
1. Załóż kt na bananki
2. Zbieraj pkt
3. Wymieniaj na vip-a
Wiem, wiem, wiem, że to strasznie długo trwa nawet żeby mieć vip na tydzień to długo trwa ale jak muwiłam jak ktoś ma czas i cierpliwość to da się zrobić.A nawet jeżeli nie to są inne gry "tańsze" Ja na tej stronie zebrałam 1700 pkt (coś takiego) i brakowało tylko ok. 200 pkt do vip na tydzień ale postanowiłam wymienić na coś innego.Mogą być problemy z wpisaniem kodu na tego vip-a ale tego ta ja nie rozgryze xd

3. Ten trik to trik na gadanie po północy.
Jak wiecie moderatorzy zablokowali czat po północy, a przecież kto nie gada na MSP po północy xdd
więc sposób jest banalny tylko, żeby samemu do niego dojść potrzeba zamiłowania do kupowania xdddddd
ŻART! Po prostu:
1. Wchodzisz do sklepu z ubraniami : D
2. Klikasz w zaproś przyjaciela
3. I zapraszasz os z, którą chcesz gadać.
4. No i ci się wyświetla okienko czatu i gadasz :)

4.Ostatni już trik dotyczy kupowania z eventów (specjalnych okazji)
Na pewno widzieliście, żę tematy świąteczne hallowenowe znikają ze sklepów po tym okresie.Jednak ja mam na to sposób, żeby je kupić :
1. Szukasz osobe, która ma te rzecz
2. Robisz jej look
3. Klikasz zapisz.
4. Klikasz kup
5. I kupujesz tą rzecz
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat