Jak to działa
Login
Wiadomość
4.6 (głosów: 1529)
Przejdź do gry Roblox
Tymek2006 Newby
Posty: 1
Dołączył: 17.05.2016
Status: Offline

Dlaczego warto grać w roblox? Wyjaśnienie

30.12.2017, 20:46
1.Co to jest Roblox
Roblox jest to gra o wielu tematach. W grze nie chodzi o daną rzecz np. o fabułę lub misje, w roblox wcielasz się w bohatera którego samemu się twoży. W grze według twórców jest ponad 1 milion graczy.

2.No to co tam jest?
W roblox możecie grać w różne tryb najpopularniejsze tryby w chwil pisania tego artykułu to:
-JailBreak
-LumberTycoon
-Welcome to bloxburg[Płatne 25 Robuxów]
itd.
W każdym trybie jest inna rzecz np. w JailBreak chodzi o to rzeby uciec z więzienia i rabować banki itd. a np w LumberTycoon o to że jesteś drwalem i ścinasz drzewa wydaje się że to nudne ale uwieżcie mi to wciąga jest tam ok 20 rodzajów drzew a za każde inaczej płacą.

3.A jaki jest Edytor postaci?
Edytor postaci jest rozbudowany i daje wiele możliwości ceny zaczynają się od darmowych ubrań a kończąc na milionach Robuxów.
Można robić różne postacie zaczynając od zestawów stwożonych przez grzczy po twoje własne modele.

4.A co to są robuxy?
Robuxy jest to waluta premium w tej grze. Robuxy można kupić w zestawach od 400 Robuxów do 10000 Robuxów oczywiście za odpowiednią opłatą.

5.A gdzie się wydaje Robuxy i po co się je wydaje?
Robuxy wydajesz do przyśpieszenia swojej rozgrywki np. w trybach typu Tycoon. Robuxy możesz też wydać w katalogu gdzie możesz kupić ubrania lub przedmioty.

6.A czy można zarobić?
Tak, odpowiedź jest prosta.

7.A jak można zarobić?
Zarobić możesz twożąc tryby. W trybach musisz dodać coś takiego żeby były jakieś zakupy np. 10000$ za 20 Robuxów. Trzeba pamiętać żeby w gre można było grać oraz żeby były pomysłowe i orginalne.

8.Gra się tylko na komputerze?
Nie jest to błąd ponieważ roblox jest też na XBox 360/one oraz urządzenia mobilne.


9.Podsumowanie
Roblox jest platformą wielourzytkową zagrać można w wiele trybów na wielu urządzeniach nie tylko na PC.W roblox można tagże zarobić i świetnie się pobawić.Chciałbym ci podziękować za to że przeczytałeś mój artykuł i poświęciliście chwile swojego życia na tej stronie #BanankiNajlepsze
Rzetelny Społecznik Pomocny2 Wulgarny Troll
Chat