Jak to działa
Forum

World of Tanks

Login
Wiadomość
4.7 (głosów: 1484)
Przejdź do gry World of Tanks
Szklanka™ Newby
Posty: 1
Dołączył: 18.06.2016
Status: Offline

Jak mam dodać ss'a, że zagrałam 5 bitew?

18.06.2016, 19:46
Tak jak w temacie :D
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Jak mam dodać ss'a, że zagrałam 5 bitew? - 18.06.2016, 22:22
Kerus Newby
Posty: 9
Dołączył: 15.05.2016
Status: Offline
Przejdź w zakładke "Przebieg służby" I zrób tam ss'a (jeśli masz shu to naciśnij CTRL+SHIFT+S lub CTRL+SHIFT+F) A w drugim zadaniu jak będziesz miał "Wygraj 20 bitew' To zrób to samo tylko najedź na Bitwy czy jakoś tak i Pokażą ci się porażki, wygrane i remisy. To zrób temu ss'a. Tylko pamiętaj żeby był widoczny twój nick na screenie
Rzetelny Społecznik Pomocny2 Wulgarny Troll
RE: Jak mam dodać ss'a, że zagrałam 5 bitew? - 20.06.2016, 14:21
ROKU Newby
Posty: 9
Dołączył: 15.05.2016
Status: Offline
Kerus napisał:Przejdź w zakładke "Przebieg służby" I zrób tam ss'a (jeśli masz shu to naciśnij CTRL+SHIFT+S lub CTRL+SHIFT+F) A w drugim zadaniu jak będziesz miał "Wygraj 20 bitew' To zrób to samo tylko najedź na Bitwy czy jakoś tak i Pokażą ci się porażki, wygrane i remisy. To zrób temu ss'a. Tylko pamiętaj żeby był widoczny twój nick na screenie
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Jak mam dodać ss'a, że zagrałam 5 bitew? - 28.06.2016, 19:27
Kasiax3 Newby
Posty: 3
Dołączył: 28.06.2016
Status: Offline
Przejdź w zakładke "Przebieg służby" I zrób tam ss'a (jeśli masz shu to naciśnij CTRL+SHIFT+S lub CTRL+SHIFT+F) A w drugim zadaniu jak będziesz miał "Wygraj 20 bitew' To zrób to samo tylko najedź na Bitwy czy jakoś tak i Pokażą ci się porażki, wygrane i remisy. To zrób temu ss'a. Tylko pamiętaj żeby był widoczny twój nick na screenie
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat