Jak to działa
Forum

Władca Smoków

Login
Wiadomość
4.4 (głosów: 82)
Przejdź do gry Władca Smoków
PAINH Newby
Posty: 23
Dołączył: 03.07.2020
Status: Offline

Jakie jest 3 zadanie?

15.07.2020, 15:51
Pytam się gdyż widzę tutaj, że tym 3 zadaniem jest wbicie 60 lvl ale te tematy są z 2018 roku, i nie wiem czy coś się zmieniło. Jeżeli się okaże, że nadal jest 60 lvl do wbicia w 3 zadaniu to chcę wysłać tego screena do drugiego zadania jak najpóźniej aby mdał rade zrobić to trzecie zadanie.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll2
RE: Jakie jest 3 zadanie? - 16.07.2020, 12:38
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Offline
PAINHPytam się gdyż widzę tutaj, że tym 3 zadaniem jest wbicie 60 lvl ale te tematy są z 2018 roku, i nie wiem czy coś się zmieniło. Jeżeli się okaże, że nadal jest 60 lvl do wbicia w 3 zadaniu to chcę wysłać tego screena do drugiego zadania jak najpóźniej aby mdał rade zrobić to trzecie zadanie.
Jest pewna pula zadań losowo przyznawana, więc trudno tutaj odpowiedzieć czy dostaniesz zadanie wbicia 60lvl czy 61lvl lub 59 :D. W tej grze dość długo wbija się levele powyżej 40+ wiec masz rację i jest to dobry pomysł aby oddać 2 zadanie jak najpóźniej.
Pamietaj jednak że, ważnym jest aby level postaci był taki sam jak jest napisane w zadaniu.

Nie wiem jak wygląda kwestia z robieniem screenów na zapas i wysyłania ich po pewnym czasie na bananki. Tutaj musiał by sie ktoś wypowiedzieć obeznany w tym temacie lub z wyższą rangą :)
Rzetelny Społecznik Pomocny2 Wulgarny Troll1
Chat