Jak to działa
Forum

Minecraft

Login
Wiadomość
4.6 (głosów: 452)
Przejdź do gry Minecraft
WelpPlsHelp Newby
Posty: 1
Dołączył: 02.12.2017
Status: Offline

Klan/Masówka/Gildia

01.07.2018, 16:48
Cześć!
Interesuje Cię dobra ekipa do minecrafta i innych gier? To dobrze bo mnie też ( ͡° ͜ʖ ͡°). Szukam obecnie ludzi, którzy również szukają lub są w takim właśnie klanie. Liczę na dobrą atomsferę, brak chorób psychicznych( ͡° ͜ʖ ͡°) i brak darcia mordy! Mam discorda i prosze o ewentualny kontakt przez niego: TenCzłowiekWSumieToGoNieZnam#2151, wiem długie, ale można przecież skopiować. Zakres wiekowy to 13-15 lat, mutacji nie trzeba, ale też żeby nie brzmiało to tak jakbym gadał z 7 letnim dzieckiem neo z cs'a (do cs'a nic nie mam fajna gra tu też szukam ekipy goldów). Dobrego mikrofonu też nie wymagam, bo sam brzmie jakbym mówił odkurzaczem xd. Poza MC mam również szeroki wachlarz gier takich jak: CS:GO, Twierdza Krzyżowiec 2, Rust (obecnie nie działa bo komp mi nie wyrabia, walony facepunch robi aktualizacje xd), Don't starve together, TF2, overwatch i parę innych.
Jeżeli chodzi o discorda robię serwer taki klanowy, więc to proszę zostawić mnie.
Możesz dodać mnie również na steamie mój nick to ThatGuyIDontKnowHim, jestem chyba jedyny z takim nickiem, więc nie powinno być problemów.
A wracając do MC bo o to tu głownie chodzi, serwery to: craftcore.pl, hypixel.net, vertez.pl, cubegame.pl, brodaci.net
Mam nadzieję, że się napiszesz, ale w każdym razie miłego dnia
~~ TenCzłowiekWSumieToGoNieZnam
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat