Jak to działa
Forum

Brawl Stars

Login
Wiadomość
4.5 (głosów: 102)
Przejdź do gry Brawl Stars
.Qesh Newby
Posty: 1
Dołączył: 04.06.2019
Status: Offline

Który star power do Shelly jest lepszy?

20.03.2020, 13:07
Witam.

Dzisiaj przedstawie wam i opisze oba star powery do Shelly po czym napiszę który wybierać do bitw i dlaczego.

---------------------------------------------------------------------------
"Szok bitewny"
- pociski superataku Shelly sprowaniają wrogów na 3.0s

"Plaster"
- Jeśli punkty życia Shelly spadną poniżej 40%, natychmiast odzyska ona 1800pkt. zdrowia. Plaster ładuje się w 20.0s
---------------------------------------------------------------------------


Osobiście mam 15900+ pucharków w Brawl Stars i do walk wybieram star power pierwszy (szok bitewny), ale dlaczego?

Uważam że star power "Szok bitewny" bo gdy chcemy kogoś zabić, a on ucieka, możemy użyć ulta by go spowolnić, po czym podjść i go dobić. Moze być też przydatny na zadymie gdzie, gdy trafimy kogoś ultem to niedość że go odepchniemy to też spowolnimy i będzie miał ciężej obronić strzał, czy nas dogonić.

Drugi star power czyli "Plaster" dostał mocnego nerfa i w tym momencie jest mało użyteczny. Przed osłabieniem go zamiast dodawać tylko 1800pkt. życia jak jest napisane wyżej, dodawał całe brakujące pkt. życia, co dawało dużą przewagę Shelly nad innymi postaciami. W tym pomencie dodaje zbyt mało by był lepszy od pierwszego.

Podsumowując na ten moment lepszym star powerem do Shelly jest "Szok bitewny", czyli ten który spowalnia.
Dziękuje za przeczytanie, .Qesh
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: Który star power do Shelly jest lepszy? - 17.04.2020, 10:51
TheChocoToxicCake Newby
Posty: 1
Dołączył: 24.02.2020
Status: Offline
Według mnie star power "Szok bitewny" znam się na grze nie że daje randomowo. Zdobyłem ponad 15,000 pucharków. Plaster również jest dobry lecz słabszy ponieważ kiedyś leczył pełne życie teraz niestety 1800 punktów życia. Ale oficjalnie według mnie star power "Szok bitewny" jest tutaj oczywistym wyborem, ponieważ jeśli ktos nam ucieka mozemy spowolnić takiego wroga na 3.0 sekundy i łatwiej jest nam go wyeliminować.
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: Który star power do Shelly jest lepszy? - 16.06.2020, 11:34
Gaver Newby
Posty: 2
Dołączył: 28.11.2018
Status: Offline
Witam.
Wedłóg mnie w zależności od trybów inny Star Power jest lepszy.
Na trybach, w których ginie się mało razy (na przykład starcie solo) jest lepszy Star Power Plaster, ponieważ za każdym razem jak się ginie, ładuje się od nowa (jak masz np. 90% plastra naładowany a zginiesz, ładuje ci się od nowa). Dodatkowo obecnie nie odładowuje się teraz życie Shelly do pełna, tylko o podajże 40%.
Więc na tryby 3vs3 bądź duo bardziej polecam Gwiezdną Moc Szok Bitewny.
Pozdrawiam.
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
Chat