Jak to działa
Forum

Minecraft

Login
Wiadomość
4.6 (głosów: 451)
Przejdź do gry Minecraft
Pink Sheep Lololololololo Master
Posty: 854
Dołączył: 20.05.2016
Status: Offline

Minecraft - ciekawe serwery

29.09.2017, 18:49
Witajcie! Poleciłby mi ktoś serwer Minecrafta? Kupiłem tę grę kilka miesięcy temu (wcześniej 3 lata na piracie, ale połowa serwerów upadła) i nie mam co robić. Najlepiej na 1.5 lub 1.12 i nie izihace/minigejmsy. Gdyby ktoś chciał też pograć to niech śmiało pisze.

PS. Przełknę jeszcze skyblocki, pvp i tego typu serwery. Jestem absolutnym fanem kopania i mógłbym siedzieć w jaskiniach godzinami. Poza tym chomikuję wszystko, co wpadnie w moje ręce.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Minecraft - ciekawe serwery - 29.09.2017, 23:00
Przemek031999 Master
Posty: 869
Dołączył: 15.05.2016
Status: Offline
Brodaci.net*, masz możliwośc założenia home'a, budowania, zbierania, PvP, kreatywnego budowania na 1.12.1, polecam :)

*tylko nie ufaj graczom :P
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: Minecraft - ciekawe serwery - 30.09.2017, 13:20
Pink Sheep Lololololololo Master
Posty: 854
Dołączył: 20.05.2016
Status: Offline
Przemek031999Brodaci.net*, masz możliwośc założenia home'a, budowania, zbierania, PvP, kreatywnego budowania na 1.12.1, polecam :)

*tylko nie ufaj graczom :P
Mały problem - mam tymczasowego bana na 1.11.2 i często serwery są przepełnione.
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll1
RE: Minecraft - ciekawe serwery - 30.09.2017, 19:37
SkorEczek Newby
Posty: 1
Dołączył: 30.09.2017
Status: Offline
Dobra lecimy:
-play.wynncraft.com serwer rpg, świat meeeega duży i do tego otwarty
-mcfreaks.pl chyba znasz ten serwer, jest to serwer avatar, żywioły, czary a do tego itemu premium nie dają zbyt wiele jeśli chodzi o pvp, nie jest to raczej serwer do bycia górnikiem choć można prowadzić tam normalny survival z działkami
-cosmicpvp.com serwer frakcje nastawiony na pvp z customowymi enchantami
-play.saicopvp.com podobne do tego powyżej
-districtpvp.me podobne do tych powyżej ale bym oceniał jako najlepsze
-centrumpvp.pl serwer pvp nastawiony na pvp
To wszystko, myślę że pomogłem. Gram czasam (teraz żadko) na wynncrafcie a mój nick to kl0nwskor, może mnie kiedyś spotkasz.
Myśle że pomogłem a teraz się żęgnam.
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll1
RE: Minecraft - ciekawe serwery - 05.10.2017, 17:08
RedBlackPL Newby
Posty: 1
Dołączył: 14.08.2017
Status: Offline
PvP.iq.pl - Polski [jeden z najlepszych] serwer RPG+MMO.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Minecraft - ciekawe serwery - 07.10.2017, 10:51
ketty Master
Posty: 530
Dołączył: 05.07.2017
Status: Offline
Pink Sheep LololololololoWitajcie! Poleciłby mi ktoś serwer Minecrafta? Kupiłem tę grę kilka miesięcy temu (wcześniej 3 lata na piracie, ale połowa serwerów upadła) i nie mam co robić. Najlepiej na 1.5 lub 1.12 i nie izihace/minigejmsy. Gdyby ktoś chciał też pograć to niech śmiało pisze.

PS. Przełknę jeszcze skyblocki, pvp i tego typu serwery. Jestem absolutnym fanem kopania i mógłbym siedzieć w jaskiniach godzinami. Poza tym chomikuję wszystko, co wpadnie w moje ręce.
Cześć. Może jakiś serwer Jailbreak by ci podpasował? Polega on na kopaniu surowców, sprzedawanie ich, kupowanie następnych sektorów, by zdobyć lepsze surowce. W to dochodzi ulepszanie ekwipunku, na niektórych jest również arena pvp.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Minecraft - ciekawe serwery - 09.10.2017, 15:27
Pink Sheep Lololololololo Master
Posty: 854
Dołączył: 20.05.2016
Status: Offline
kettyPink Sheep LololololololoWitajcie! Poleciłby mi ktoś serwer Minecrafta? Kupiłem tę grę kilka miesięcy temu (wcześniej 3 lata na piracie, ale połowa serwerów upadła) i nie mam co robić. Najlepiej na 1.5 lub 1.12 i nie izihace/minigejmsy. Gdyby ktoś chciał też pograć to niech śmiało pisze.

PS. Przełknę jeszcze skyblocki, pvp i tego typu serwery. Jestem absolutnym fanem kopania i mógłbym siedzieć w jaskiniach godzinami. Poza tym chomikuję wszystko, co wpadnie w moje ręce.
Cześć. Może jakiś serwer Jailbreak by ci podpasował? Polega on na kopaniu surowców, sprzedawanie ich, kupowanie następnych sektorów, by zdobyć lepsze surowce. W to dochodzi ulepszanie ekwipunku, na niektórych jest również arena pvp.
Jailbreak mi kompletnie nie pasuje. To nawet nie polega na uciekaniu (nazwa jest więc clickbaitem). Kopać to ja sobie na singleplayerze mogę, bo taki save mogę zawsze zgrać na płytę lub dyskietki (bez kappy).


RedBlackPLPvP.iq.pl - Polski [jeden z najlepszych] serwer RPG+MMO.
Grałem i prawie 55 poziom wbiłem, ale hasło zapomniałem :(


SkorEczekDobra lecimy:
-play.wynncraft.com serwer rpg, świat meeeega duży i do tego otwarty
-mcfreaks.pl chyba znasz ten serwer, jest to serwer avatar, żywioły, czary a do tego itemu premium nie dają zbyt wiele jeśli chodzi o pvp, nie jest to raczej serwer do bycia górnikiem choć można prowadzić tam normalny survival z działkami
-cosmicpvp.com serwer frakcje nastawiony na pvp z customowymi enchantami
-play.saicopvp.com podobne do tego powyżej
-districtpvp.me podobne do tych powyżej ale bym oceniał jako najlepsze
-centrumpvp.pl serwer pvp nastawiony na pvp
To wszystko, myślę że pomogłem. Gram czasam (teraz żadko) na wynncrafcie a mój nick to kl0nwskor, może mnie kiedyś spotkasz.
Myśle że pomogłem a teraz się żęgnam.
Mogłeś sobie oszczędzić pvp. Jestem najgorszy w te klocki i ratują mnie tylko haxy.
Przemek031999Brodaci.net*, masz możliwośc założenia home'a, budowania, zbierania, PvP, kreatywnego budowania na 1.12.1, polecam :)

*tylko nie ufaj graczom :P
Wracając do tego serwera to już mam unbana, ale od momentu zakupu rangi do wyexpienia i zrobienia diaxowego seta minęły jakieś 3 dni. Za łatwo.

Ja szukam bardzo dobrego survivala bez teleportacji.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Minecraft - ciekawe serwery - 10.10.2017, 18:59
ketty Master
Posty: 530
Dołączył: 05.07.2017
Status: Offline
Moze by ci pasowały prywatne serwery? Poszukaj czegoś na youtube - był taki MagicWorld, nie pamiętam dokładnie.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Minecraft - ciekawe serwery - 12.10.2017, 22:28
Pink Sheep Lololololololo Master
Posty: 854
Dołączył: 20.05.2016
Status: Offline
kettyMoze by ci pasowały prywatne serwery? Poszukaj czegoś na youtube - był taki MagicWorld, nie pamiętam dokładnie.
Nie wiem. Osobiście kiedyś miałem swój serwer i tam było góra 20 osób (gdzieś tak koło początku, wtedy nie było zatrzęsienia administracji). Po roku zacząłem się wypalać. Stwierdziłem, że nie ma to sensu i porzuciłem tę myśl.
Teraz gram sobie w CS:GO lub na brodaci.net. Prosiłbym o zamknięcie tematu - znalazłem serwer, który mi w pełni pasuje.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat