Jak to działa
Forum

MovieStarPlanet MSP

Login
Wiadomość
4.6 (głosów: 1125)
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
hejkajestembanankiem Newby
Posty: 1
Dołączył: 22.09.2019
Status: Offline

moja ocena msp

17.07.2020, 13:23
Gram w msp 9 miesięcy! Nie jest to jakoś długo ale dla mnie jest. Najpierw myślałam że ta gra jest nudna i bez sensu, myliłam się! Jest to super gra! Owszem nie jest jakoś super ciekawa tak jak gry np. wojenne gdzie jest dużo adrenaliny. Można tam poznać super osoby. Nie które rozmowy przeniosły się w mojej sytuacji na messenger, inastagrama, snapa, i inne media społecznościowe. Można tam poznać nawe swoją drugą połówke! Najcześciej są to związki które trwają ledwo 3 miesiące..ale są wyjątki! Każda gra ma jakieś minusy, ta również. 1. Ubrania są dosyć drogie. 2.Wbijanie leveli bez vipa jest trudne i zajmuje dużo czasu. 3. Nie ma bardzo efektywnych sposobów na zarabianie sc. 4. Ceny vipa są MOIM zdaniem trochę za duże. 5. Tygodnie unikatów. Skoro skończyłam na tygodniach unikatów to zagłąbmy się w ten temat. Tygodnie unikatów mają zwolenników i przeciwników, przeciwnicy to najczeście kolekcjonerzy unikatów lub osoby które wydały na tą gre dosyć sporo. Zwolennicy tego wydarzenia to w większości przypadków osoby które nigdy nie miały vipa a bardzo by chiały tak zwanne unikaty [ ja jestem typem przeciwnika ]. Jak widać większość minusów są związane z vipem, powiem krótko i na temat bez vipa da się przeżyć w tej grze ale jest bardzo trudno. Mam nadzieje że mój wpis się spodobał :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat