Jak to działa
Forum

Roblox

Login
Wiadomość
4.6 (głosów: 2159)
Przejdź do gry Roblox
Krzychu1990 Newby
Posty: 7
Dołączył: 16.03.2019
Status: Offline

Może mi ktoś wytłumaczyć fenomen tej gry?

07.04.2019, 21:14
Jak wyżej. Co jest w tej grze takiego fajnego, że wszystkie dzieciaki w to grają? Gdy obserwowałem jak w tą grę grał mój młodszy brat uważam, że gra jest beznadziejna.
1. Strasznie zbugowana
2. Zero myślenia, bezmyślne klikanie przycisku w celu nabicia jakiegoś poziomu
3. Grafika słaba
4. Dziwni gracze powtarzający w kółko noob noob noob
5. Robuksy pochłaniające dużą ilość gotówki. Żal mi jest dzieciaków, które wydają zawrotne sumy pieniędzy na powiedzmy sobie szczerze słabą grę. Zamiast tych wszystkich wydanych pieniędzy może lepiej byłoby kupić sobie PS4 albo Xbox i jakąś profesjonalnie zrobioną grę z fabułą i jakimś sensem. Istnieją tysiące lepszych gier dla których warto poświęcić czas i pieniądze.
Rzetelny1 Społecznik Pomocny1 Wulgarny2 Troll
RE: Może mi ktoś wytłumaczyć fenomen tej gry? - 12.04.2019, 13:28
GonkasPL Newby
Posty: 1
Dołączył: 14.05.2018
Status: Offline
Z graczami się zgodzę i z grafiką, czasem trzeba myśleć a te wszystkie bugi nie są skutkami Robloxa tylko trybu. Z piątym punktem mam mieszane uczucia no bo dobrze, można sobie coś tam kupić ale ja bym z 1000zł na to nie wydał, niestety mój kolega tak zrobił.
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: Może mi ktoś wytłumaczyć fenomen tej gry? - 24.04.2019, 14:38
=xxmikalofankaxx= Newby
Posty: 2
Dołączył: 21.04.2019
Status: Offline
Krzychu1990Jak wyżej. Co jest w tej grze takiego fajnego, że wszystkie dzieciaki w to grają? Gdy obserwowałem jak w tą grę grał mój młodszy brat uważam, że gra jest beznadziejna.
1. Strasznie zbugowana
2. Zero myślenia, bezmyślne klikanie przycisku w celu nabicia jakiegoś poziomu
3. Grafika słaba
4. Dziwni gracze powtarzający w kółko noob noob noob
5. Robuksy pochłaniające dużą ilość gotówki. Żal mi jest dzieciaków, które wydają zawrotne sumy pieniędzy na powiedzmy sobie szczerze słabą grę. Zamiast tych wszystkich wydanych pieniędzy może lepiej byłoby kupić sobie PS4 albo Xbox i jakąś profesjonalnie zrobioną grę z fabułą i jakimś sensem. Istnieją tysiące lepszych gier dla których warto poświęcić czas i pieniądze.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll2
RE: Może mi ktoś wytłumaczyć fenomen tej gry? - 29.04.2019, 14:57
gamerowyrycerzYT Newby
Posty: 6
Dołączył: 04.09.2017
Status: Offline
Jednym zdaniem? Dzieci i Youtuberzy których kontent równie dobrze mogł by być zastąpiony openingami kinder jajek i oni sami płyną na każdej fali gier typu Clash Royal czy Fortnite o ile to 1 na początku było dobre to po jakimś czasie ta gra stała sie i nudna i un-skillowa I mówię o Yt berach typu Vito,Gilathiss czy Cała "Ferajna". Youtube staje się coraz bardziej dziecinny i rakowaty. Niestety.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat