Jak to działa
Forum

MovieStarPlanet MSP

Login
Wiadomość
4.6 (głosów: 1125)
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
bananek bananowy v2. Newby
Posty: 1
Dołączył: 09.09.2018
Status: Offline

Na co trzeba uważać na MovieStarPlanet?

29.09.2018, 21:30
Witam wszystkich!
Jestem tutaj nowa, dlatego proszę wybaczyć ewentualne błędy czy potknięcia.
Dzisiaj będzie może dla niektórych kontrowersyjny temat, ale myślę, że trzeba o tym powiedzieć.
Myślę, że większość osób grających na MSP natknęła się na osoby kradnące konta. Osoby grające dłużej już nie dają się nabrać na dziecinne gierki, ale ci nowi (szczególnie ci, którzy grają po raz pierwszy) nie zdają sobie sprawy. Złodziej podstępem "zaprzyjaźnić się" z nami, potem pyta się, czy chcemy darmowego VIP. Większość zgadza się, bo przecież okazja zdobyć za free coś, na co inni wydają pieniądze. Naiwna ofiara podaje hasło i BUM! Konta nie ma. Będziemy w ciut lepszej sytuacji, jeżeli podamy i potwierdzimy swój adres e-mail. Przychodzi nam wtedy powiadomienie o zmianie hasła do konta. Nie dajmy się zatem złapać i odpowiedzmy stanowcze NIE. Drugą sprawą osoby zboczone. Piszą cały czas na temat intymności do danej osoby. Niby nic strasznego, ale nigdy nie wiadomo jak zareaguje ta druga. Dlatego zgłaszajmy i blokujmy użytkowników wymienionych wyżej. Troszczmy się nie tylko o siebie, ale o innych również. Mam nadzieję, że ten artykuł był treściwy i nie za nudny. Pozdrawiam!
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Na co trzeba uważać na MovieStarPlanet? - 04.10.2018, 14:03
Wiicza Newby
Posty: 1
Dołączył: 09.09.2018
Status: Offline
Cześć! Na moviestarplanet powinnaś uważać na oszustów. Mogą cię nakłonić do wejścia na jakąś strone internetową która może zabrac ci pieniądze z telefonu. Pozdrawiam :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat