Jak to działa
Login
Wiadomość
4.6 (głosów: 226)
Przejdź do gry Fortnite
Marchewka123 Newby
Posty: 1
Dołączył: 14.05.2016
Status: Offline

Najlepsze miejsca do lądowania fortnite!

17.06.2018, 12:35
Mapa w Fortnite: Battle Royale jest rozległa i posiada kilkadziesiąt miejsc zawierających różnego rodzaju przedmioty. Są jednak takie miejsca, które wyróżniają się na tle innych ilością posiadanych skrzyń. Niektóre z tych miejsc są łatwo dostępne, a niektóre ukryte i w tym rozdziale poznasz ich lokacje. Oznaczone na mapie miejsca nazwą (takie jak Wykrzywione Wieże czy Sklepowa Sadyba) zawsze będą zawierać największą ilość skrzyń, jednakże są one oblegane przez wielu wrogów. Miejsca oznaczone numerkami nie są tak popularne i w większości przypadków będą tylko twoje.

1 - Dwa domy na północ od Rozdroży Rupieci. Po zebraniu uzbrojenia możesz kierować się bezpośrednio do Akrów Anarchii zbierając po drodze uzbrojenie z innych rejonów.

2 - Widmowe Wzgórza to jedna z tych lokacji, które ciężko nazwać dobrymi lub złymi. Z jednej strony znajduje się tu tyle skrzyń, że będziesz ustawiony do końca meczu, a z drugiej droga do okręgu burzowego jest bardzo długa, czyniąc z gry symulator biegania. Dodatkowo wyzwania w sezonie 4 powodują, że miejsce to jest na dzień dzisiejszy oblegane przez dobrych graczy.

3 - Butny Brzeg (Snobby Shores) to lokacja znajdująca się na uboczu, a co za tym idzie ląduje tu bardzo mała ilość graczy. Każda z rezydencji zawiera kilka skrzyń oraz tyle gliny ile jesteś tylko w stanie unieść. Podczas eksploracji pamiętaj, by za każdym razem sprawdzać bunkry (piwnice).

4 - Miejsce z kontenerami. Znajdziesz tutaj nawet 10 skrzyń i tyle metalu ile jesteś w stanie unieść. Miejsce to nie jest zalecane dla graczy początkujących z racji swojego nietypowego ułożenia.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Discord