Jak to działa
Forum

Imperia Online

Login
Wiadomość
4.1 (głosów: 183)
Przejdź do gry Imperia Online
radziobarty Newby
Posty: 10
Dołączył: 14.04.2017
Status: Offline

nie przyjmuje screena z zadania ???

15.04.2017, 16:19
co mam zrobić bo mi nie przyjmuje zrzutu ekranu kilka razy prubowałem dodać i nic beznadzieja [EDIT] robią coś żeby potem to nie działało ????
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny3 Troll
RE: nie przyjmuje screena z zadania ??? - 15.04.2017, 16:30
Przemek031999 Master
Posty: 869
Dołączył: 15.05.2016
Status: Offline
Najpierw ostrzegę, że za używanie wulgaryzmów grozi ban, więc prosze się powstrzymać.
Spróbuj z innej przeglądarki, oprócz Google Chrome i sprawdź czy zdjęcie nie przekracza 2 MB.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny1 Troll3
RE: nie przyjmuje screena z zadania ??? - 15.04.2017, 16:43
radziobarty Newby
Posty: 10
Dołączył: 14.04.2017
Status: Offline
Przemek031999Najpierw ostrzegę, że za używanie wulgaryzmów grozi ban, więc prosze się powstrzymać.
Spróbuj z innej przeglądarki, oprócz Google Chrome i sprawdź czy zdjęcie nie przekracza 2 MB.
jakich wulgaryzmów ??? chłopie czy widziałeś u mnie jakiś wulgaryzm bo nie obczajam coś co się zaczyna i kończy kropeczkami nie jest żanym wulgaryzmem więc mi sprostuj twoją teze ???
już se poradziłem z tym dennym problemem SAM bez niczyjej pomocy no sory po za groźbą BANA za niby wulgaryzmy z mojej strony tylko ktoś chyba polonistyki nie czai ;)
Rzetelny2 Społecznik Pomocny Wulgarny1 Troll
RE: nie przyjmuje screena z zadania ??? - 16.04.2017, 00:32
Przemek031999 Master
Posty: 869
Dołączył: 15.05.2016
Status: Offline
To nie były żadne kropeczki, tylko słowo, które jest uznawane za wulgarne. Edytowałem je z uzasadnieniem, jeśli masz jakieś zastrzeżenia, bo edytowałem słowo - pisz do supportu.
Tak samo nie będę Ciebie pouczać innych spraw, bo ktoś chyba nie CZAI jak się powinno wypowiadać na forum, kiedy stosuje się kropki, przecinki, wielkie litery, a o spacjach przed znakami interpunkcyjnymi nie wspominając.
Cieszę się, że sobie poradziłeś, może z następnym problemem zaradzimy :)
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll3
Chat