Jak to działa
Forum

World of Tanks

Login
Wiadomość
4.7 (głosów: 1484)
Przejdź do gry World of Tanks
MrFight Newby
Posty: 2
Dołączył: 21.08.2016
Status: Offline

Nie zalicza zadań!

22.08.2016, 14:32
Proszę o pilny kontakt ponieważ zarejestrowałem się i rozegrałem aż 5 bitew i nie zaliczyło mi!
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Nie zalicza zadań! - 22.08.2016, 21:28
TurboBagiety Leader
Posty: 159
Dołączył: 08.08.2016
Status: Offline
Dam ci odpowiedź supportu na ten temat, miałem ten sam problem ale jeśli zastosujesz się do ich porad na pewno uda ci się poprawnie zarejestrować

Witam,

Akceptacja dalszych zadań przychodzi automatycznie od wydawcy jak tylko email z rejestracji w grze zostanie potwierdzony lub po zalogowaniu do gry - więc proszę upewnić się, że email został potwierdzony.
Jeżeli do kilku godzin nie ma tego potwierdzenia to najczęściej powodami są:

osoba rejestrująca się grała już w daną grę i informacje o tym zapisane są w ciasteczkach przeglądarki
przeprowadzała dużo rejestracji w tym samym czasie z jednego IP (w różnych grach)
nie dokończyła poprawnie rejestracji (strona zawiesiła się, email nie został potwierdzony itp.)
w przypadku gier opartych na kliencie wpis do rejestru przechowuje dane o poprzednim koncie

Aby kolejne zadania zostały odblokowane, rejestracja musi rozpocząć się od kliknięcia w "graj" na portalu www.bananki.pl Nastąpi przekierowanie na stronę gry, poprzez rejestrację w grze i potwierdzenie emaila (czasami wymagane jest pobranie gry i zalogowanie się do niej aby odblokować zadania).

Najlepszy rozwiązaniem jest użyć innej, czystej przeglądarki (lub wyczyścić całkowicie cookies w swojej) - zalogować się w niej na www.bananki.pl, wejść na daną grę i kliknąć graj jeszcze raz, przeprowadzając rejestrację na inny email. Jeśli gra wymaga instalacji, to należy usunąć przede wszystkim wpisy w rejestrze.

Od razu odpowiadam na pytanie :) "czy możemy zdalnie "przepchnąć" rejestrację?"

Jeśli nie otrzymamy od producenta sygnału o dokonanej rejestracji niestety zadanie nie zostanie zaliczone i nie możemy go zatwierdzić zdalnie (screenem itd.). Na tym etapie jedynym decyzyjnym organem jest sam producent. To on w zasadzie decyduje o akceptacji rejestracji.

Staramy się podpowiedzieć użytkownikom w jaki sposób uniknąć tego błędu, ale niestety mamy dość ograniczone pole manewru w tej kwestii.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat