Jak to działa
Forum

War Thunder

Login
Wiadomość
4.6 (głosów: 1581)
Przejdź do gry War Thunder
Szymmen Newby
Posty: 6
Dołączył: 28.09.2016
Status: Offline

nikt nigdy nie wie jak wykonac zadanie ja tez nie wiem ktos powie jak zrobic screena i wyslac

18.10.2016, 20:13
:(
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: nikt nigdy nie wie jak wykonac zadanie ja tez nie wiem ktos powie jak zrobic screena i wyslac - 18.10.2016, 21:00
SPEEDDs Master
Posty: 695
Dołączył: 08.08.2016
Status: Offline
Prt sc----w paint---wybierz---i dodajesz.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: nikt nigdy nie wie jak wykonac zadanie ja tez nie wiem ktos powie jak zrobic screena i wyslac - 19.10.2016, 15:26
KejKej Newby
Posty: 9
Dołączył: 30.09.2016
Status: Offline
w war thunder Paint nie dziala robi się screen pulpitu lub innego otwartego okna. Ja użyłem OBS studio taki program do nagrywania, nagralem ekran z iloscia bitew i robilem screena filmu. dobry sposób ale jest troche zachodu jeśli nie uzywalo sie nigdy tego programu. Należy też pamiętać o najechaniu na symbol bitew w statystykach i popodkreslac istotne informacje bo admin, który nie zna gry i nie wie gdzie pisze ilosc bitew realistycznych, oczywiście z szacunkiem do administracji bo chyba nikt kto nie zna tej gry by tego nie wiedzial
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: nikt nigdy nie wie jak wykonac zadanie ja tez nie wiem ktos powie jak zrobic screena i wyslac - 24.10.2016, 20:43
adklon2 Newby
Posty: 3
Dołączył: 12.08.2016
Status: Offline
Prt sc i w folderze z grą jest folder screnshot tam są zrzuty z gry które wykonamy naciskając PRTSCR
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat