Jak to działa
Forum

Anocris

Login
Wiadomość
4.5 (głosów: 37)
Przejdź do gry Anocris
XirosFire Newby
Posty: 10
Dołączył: 28.10.2019
Status: Offline

Pomoc w ostatnim zadaniu

08.06.2021, 09:17
Siema!
Mam problem przez pomyłkę zarejestrowałem się w grze na niemieckim serwerze. Do tej pory wszystko ogarnąłem, ale nie wiem jak zwiększyć limit posiadanych surowców. Przez to nie mogę ulepszać dalej piramidy. Proszę pomóżcie.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Pomoc w ostatnim zadaniu - 08.06.2021, 09:29
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Offline
XirosFirePLSiema!
Mam problem przez pomyłkę zarejestrowałem się w grze na niemieckim serwerze. Do tej pory wszystko ogarnąłem, ale nie wiem jak zwiększyć limit posiadanych surowców. Przez to nie mogę ulepszać dalej piramidy. Proszę pomóżcie.
Musisz zbudować magazyn (on powiększy Ci pojemność i będzie można więcej trzymać surowców)
Rzetelny Społecznik Pomocny2 Wulgarny Troll
RE: Pomoc w ostatnim zadaniu - 11.06.2021, 14:27
Osooo123 Newby
Posty: 6
Dołączył: 16.07.2020
Status: Offline
XirosFirePLSiema!
Mam problem przez pomyłkę zarejestrowałem się w grze na niemieckim serwerze. Do tej pory wszystko ogarnąłem, ale nie wiem jak zwiększyć limit posiadanych surowców. Przez to nie mogę ulepszać dalej piramidy. Proszę pomóżcie.
musisz se zrobić świątynie amona i urzyć zaklęcia "achet" by zmienić porę roku na jesień a gdy to zrobisz to będziesz mógł se zbudować magazyn który ci pozwoli zwiększyć limit surowców
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: Pomoc w ostatnim zadaniu - 11.06.2021, 15:16
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Offline
Osooo123
musisz se zrobić świątynie amona i urzyć zaklęcia "achet" by zmienić porę roku na jesień a gdy to zrobisz to będziesz mógł se zbudować magazyn który ci pozwoli zwiększyć limit surowców
Warto dodać że są to zadania "fabularne" zlecane przez grę
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Pomoc w ostatnim zadaniu - 12.06.2021, 09:31
Bacioo69 Newby
Posty: 2
Dołączył: 23.05.2021
Status: Offline
XirosFirePLSiema!
Mam problem przez pomyłkę zarejestrowałem się w grze na niemieckim serwerze. Do tej pory wszystko ogarnąłem, ale nie wiem jak zwiększyć limit posiadanych surowców. Przez to nie mogę ulepszać dalej piramidy. Proszę pomóżcie.
.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll2
RE: Pomoc w ostatnim zadaniu - 08.09.2021, 10:49
PPPSW Newby
Posty: 2
Dołączył: 07.09.2021
Status: Offline
Język mozesz zmienic w opcjach, mialem to samo pozdro
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat