Jak to działa
Forum

League of Legends

Login
Wiadomość
4.8 (głosów: 888)
Przejdź do gry League of Legends
Gabrysiaqq Newby
Posty: 1
Dołączył: 30.10.2016
Status: Offline

POMOCY

30.10.2016, 18:44
Witam. Od kilku dni mam już problem dotyczący Lola. A więc wyświetla mi się logo gry po czym- nic/ wyświetla się informacja, że PVP. Kernel przestał działać. Próbowałam już różnych sposobów ale nic nie działa! Parę razy już instalowałam grę ponownie ale problem po paru rozgrywkach wracał. Nie chce po raz 5 instalować jeszcze raz więc może ktoś pomoże? (otwieranie administratorem nie działa)
Liczę na szybką pomoc
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: POMOCY - 31.10.2016, 02:31
Saton Newby
Posty: 5
Dołączył: 16.10.2016
Status: Offline
Ja miałem to samo, ale odpaliłem jako administrator i u mnie już śmiga normalnie, nawet nie musiałem reinstalować.
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: POMOCY - 15.11.2016, 00:34
LOPMIKS Newby
Posty: 7
Dołączył: 08.11.2016
Status: Offline
Jeśli uruchamianie w trybie admina nie działa to polecam https://support.riotgames.com/hc/pl/requests/new
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: POMOCY - 19.11.2016, 01:06
Xbov Newby
Posty: 20
Dołączył: 26.06.2016
Status: Offline
Prawdopodobnie masz problem z uruchamianiem programu. Mi ktoś polecił na to ,,uruchom jako administrator". Możliwe, że używasz ikonki na pasku zadań (źle założonej [w trakcie użytkowania założona nie działa poprawnie; musisz z pulpitu przypiąć]) Mam nadzieję, że pomogłem ;)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: POMOCY - 21.11.2016, 19:24
Kondzio_123 Newby
Posty: 2
Dołączył: 22.08.2016
Status: Offline
Klikasz PPM na lola/właściwości/zgodność/Uruchom ten program w trybie zgodności z: (zaznaczasz to)/rozwijasz wers i wybierasz: Windows XP (Service Pack 3)/lewy dolny róg: ,,Zastosuj,, /// Jeśli wszystko zrobisz poprawnie powinno zadziałać, u mnie zadziałało bo miałem ten sam problem, nie wiem jak u ciebie :/
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: POMOCY - 27.11.2016, 11:28
Michał Pawlak Newby
Posty: 3
Dołączył: 27.11.2016
Status: Offline
Ja też miałem taki problem, próbowałem "uruchom jako administrator" . jeżeli tak otwierałęś i odinstalowałeś lola i nadal nie działa to napisz do https://support.riotgames.com/hc/pl/requests/new
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat